Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi,
kinek volt a multokor eladó arrow chalenge rezója?
jolly moto jobb mint az arrow
nem is tom.. lehet motorcserére engedélyt szerezni?
Jó dolog a supermono,csak kár a buta hangért Főleg,ha még utcára,akkor meg kár a KPM(KF) hozzáállás miatt...
Miért pont zipről beszélsz? Tudod egyáltalán mennyi hozzá egy normális futómű? :) Elég egy sonic, hiup, bws. jog, azokhoz van futómű, megfizethető áron.
Az igen komoly
van rendes mocc.. majd supermono-t akarok midnenképp.. valami szétbaszott rs vagy mito, és bele egy nagy enduro blokk..
Tuning látom te is újítottál :D (nekem volt a naracs NS-1 em)
Csákó. Látom Te is kertvárosi.
Nem nagyon, de nem is neked címeztem
volt ilyen kérdés ?
Szeva, látom Te is halasi vagy
Kérdésem még mindig JL vagy ARROW?
Pályarobeszt "olcsón" nehéz építeni. Elsősorban el kell döntened, hogy kistestű vagy nagytestű robogót szeretnél, mindenképpen minarelli vagy piaggio blokkos legyen.
Aztán Sport, Mid-Race vagy High-End tuningos legyen a blokk, ez már zsebbenyúlós.
Nemárt a futóművet is tuningolni és persze a nagyobb fék sem hátrány. :D

pl: Közepest testű Piaggi ZIP SP + polini evo2 hengerszett, evo9 kipufogó, evo főtengely, malossi mhr főtengely csapágyak, stage6 V-force 3 membrán, 24-27 mm-es lapsíberes karbi, stage6 double layer sportlégszűrő,
malossi overrange váltó, végáttétel, és valami állítható erős kuplung+harang.
Aztán nagyobb féktárcsák, gyárinál jobb minőségű fékbetétek. stb...
...és a végén 1 benzinnel teli tartálykocsi, mert a fogyasztás az egekbe szökik :D

Ha utánanézel az alkatrészeknek és elkezdesz számolgatni, majd rájössz, hogy inkább veszel 1 nagyobb mocit mert olcsóbban jössz ki az egészből.
Jó építést
miből a legolcsóbb pályarobeszt építeni? mi kellhet rá? kihajtás okosítás az mennyibe lehet? + kipu, henger, karbi, azt annyi?
Van, de minek?
még pár kép:
Ezt nézd meg
A gumi csavarozása nem egy nagy ördöngősség.Kell két külső gumi az egyik még viszonylag használható állapotú legyen a másik lehete nagyon kopott is(de ne vászonig kopott),ennek levágod mind a két oldalát csak a futófelületet hagyod meg,a másikba egyenletes sűrűséggel bele hajtod a csavarokat majd belülről belehelyezed azt aminek a 2 oldalát levágtad felrakod a felnire de csak félig beleraksz egy tömlőt amit ha felfújsz kifeszíti a fütófelületet és az folyamatosan fgeszíti a csavarokat.KB ennyi,ha valami nem érthető kérdezz.
Csak érdeklődés képpen kérdezem gyári rs-re melyik kipufogó lenne jobb választás? Arrow vagy JL ?
Nekem van msn-en majd megdumáljuk
valaki tud vmi tippet,vagy oldalt mutatni jégmotorozásrol?Hogy hogy kell a gumibe belehajtani a csavarokat ugy,hogy ne eresszen,meg hogy lehet megoldani?Neten kerestem már oldalakat,de semmit nem találtam
Jaja!
Digitális!
Akkor azt mondjátok, hogy megy 160-at?
A gyorsulása nagyon fasza!
Már csak meg kéne tanulni faszán rajtolni!
Szerintem egy olyan óra ami elmér 300 ig az nem fog 150-60 nál 20-30 akat csalni Meg gondonolom digitális. Azok szerintem mégpontosabbak .
Ja,ha egyszer összeáll.csak levagyok szrva mint a budi széle.
Aha értem!
Már mértük gixxer 600 K3-al, ő télleg azt mondta, hogy 155-160!
De lehet ő neki is csal a vekkere!