Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én most már leszarom, csak tűnjön el a háztól az Rs-ek.....
feltheteö.hangtompitot nemszoktak annyira fojtani.az már utcai szinten csak hang kérdése mit teszel fel.
értem...és ehhez az én full folytott dobom jó?vagy még azt is be kéne szerezni?
5e ft
06705540998
Köszi!
Már szétszedtem, és a 2 műanyagfogaskerék szarrá van menve mennyibe van 2 olyan fogaskerék?
Nem követem a világválságot,se a forint ingadozását
30pénzér vihető.
Nem tudod véletlenül hogy Foto4u.hu-n kívül ki csinált még képeket?
nem tudsz rajta semmit állítgatni, vagyis tudsz de akkor csak szarabb lesz, 1 fajta jó beállítás van, a jelzések a müanyag fogaskerekeken legyenek a helyükön , és akkor nincs gáz.
nem persze nem jelenti azt, sőőőt kifejezetten a szarabbat szokták, szoktuk feltenni...
Arrow cső egyébként simán jó, nemkell oda Jolly...ha jófajta akkor szól rendesen, és tisztán is megy...
és sokkal elérhetőbb egy arrow mint egy jolly...
mennyibe adnád most?
valaki válaszoljon már pls. h a kiegyenlítő tengelyen mit és hogyan tudok állítani?
attól még h ők azt tesznek fel nem jelenti azt h az a legjobb
hy all egy olyan kérdésem lenne ,hogy az extremám-nak minen szin-kódjai vannak!Mert le szeretném festeni csak nemtudom mijen festéketkéne vennem hozzá. köszönöm a választ elölre!
nekem.még mindig eladó.
a te jollydnál jobb a challenge arrow szóval dugó:D
JimLomas
Itthon a gyorsasági robogó bajnokságban 2 futam van.HiUp meg Speciál.A Hiup természetesen az olcsóbb ott viszonylag meg van kötve az ember keze hogy milyen alkatrészeket használhat fel.Tehát az alap általában Suzuki HiUp vagy Suzuki Sephia,a Hiup az elterjedtem de nehezebb beszerezni.Nah szal az alap ez ebbe általában valami kistetű robogó első futóműve megy bele pl Malaguti F10, Cagiva City,Honda Dio stb.Ezeket bontóban be lehet szerezni.A blokk rövid Suzuki,főtengelyet nem muszály csarélni csak hajtókart meg csapágyat(ez is az alacsony kölségek miatt).A nagytöbség Athena hengerrel megy, Am6-os membránházzal,egyedi szívócsonkkal,és phbg 21-es karbival.A hajtás is egyszerű kinek mire telik egy variátor egy kuplung egy primer és egy szekunder áttétel.Kipufogó mivel nem nagyon van normális cső hozzá ezért minarellire való csöveket szokták átalakítani,vagy gyártanak hozzá.Hátulra meg elég egy egyszerű teló itt se kell semmi komolyra gondolni.Hát most ha új árában szá,olsz minden alkatrészt akkor nem is olyan olcsón jösz ki,de h használt cucokkal(variátor,kuplung, karbi stb)rakod össze persze kevesebb lesz.A speciál az megint más tészta ott ahhány versenyző annyiféle konstrukció.Nah bocs az off-ért.rakok be pár hiup-ot.
JL
osztom a komám véleményét!jobb a Jolly mint az arrow
Ha ZIP-re felraksz gyárinál nagyobb tárcsát hogy még a féknyereg is elférjen öreg akkor azt mondom tudsz valamit.
Szerintem nem :P
Asziék azt mondták nekik is arrow van mindegyiken, csak nem lehet olyan szar ha nem mást raknak fel!