Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még gondolkozok ;)
jol mondod, semmit. a farokidom nem menne fel a te segedvazadra, mert kb 5cm-re hosszabb mint lennie kellene, de adok hozza gratis egy segedvazat, ami le van vagva meretre. szoval csak atpattintod es kesz.
azok régen voltak... psszt majd ha elkészültünk:D
kipuff?
pont te beszélsz?
olyan hülye vagy mint a seggem
Szevasztok!
Asszem el kell adnom a bútorsoromat!
Jövőre neki szeretnék állni a pályázásnak, de nem gondoltam volna, hogy ennyire költséges!
Csombek!
Én ha megveszem a pályaidom szettedet, akkor mit kell átalakítanom a motoron?
Gondolom az idomokon már semmit, mivel neked is ilyenen volt fent!
Rotax123-as blokkhoz van rengeteg mindenem eladó!
pl:blokk,34karbik,kuplungok,fogaskerekek,power szettek...stb.
email:patvaros87@gmail.com
Hello!
nekem van.

hirdetes
miért, hogy kell jól összeállítani?
A kiegyenlítő tengelynél a tengelyen lévő meg a fogaskeréken lévő jelölés 1 helyen vagy a főtengely végén is és még ezeket is úgy állítottam össze, hogy szemben legyenek egymással?
sztem szarul állítottad össze a fogaskerekeket.
Nem akarom rontani az üzleted barátom de azért az a 66000 elég sok bolti árnak
Én 38000 vettem az enyémet tükrös plekóval újonnan a Kelomotornál nem mellesleg már megérkeztek a 2008-as modellek azokat 42ezerért megkapod.
Megnézném azt a hülyét aki adott ezért 66 ezret
itthon nem igen fogsz rá találni. 99-05ös évjáratét vedd rá, azt is fel lehet rakni. csombeknek van eladó asszem, de a télen lehet nekem is lesz eladó.
A franc egye meg ezt a motort már kicseréltem a műanyag fogaskereket is rajta de még mindig remeg a motor olyan 4-5000-es fordulat környékén valakinek nincs valami tippe?
Szevasztok!
Nincs vkinek eladó pályaidoma?
Nekem 97-es RS-re kellene!
HJC fg 14 1 hónapot használt még új a szaga
66.000Ft a boltba én 29.900Ft-ért adom
Van egy teljesen új,eladó Lazer LZ6 Katana bukósisakom,gyári dobozával,plexin védőfóliával,címkével!Egyszer sem volt rajtam!A sisak sima plexivel van!A fejkerület mérete 61 cm,nekem 58as de igyis jó rám!Az új ára 24000 volt,én 20000ért adom!
Ha érdekel írj!
Szeva!JA az enyém holnap lesz egy hete,hogy balesetet szenvedtem kikanyarodtak elém Pilisjászfalu belterületén. Még lábadozom mindkét lábam csúnyán zúzódott annak ellenére h volt rajtam felszerelés.
A motor jobban kapott első villa meg a váz kuka amúgy minden nagyjából egyben van....
Kedden jön a biztosító fényképezni
Joe!Az adatlapodon az a te gixid? te jól vagy?gép már egybe van?
Persze megkereslek mindenképpen!
Sztem erre az SV-re gondoltatok akkor még nem volt rajta a két Yoshimura dob
Elég sok közös helyen jártunk idén....
APRILIA RS 125 maradék alaktrészek
1992-1994=blok bontva,karbi,elsötelo,sárvédök,váz,lengö,müszerfa
l,lábtartok,öninditok,bendix,power,stender,........stb


1999-töl= 2db oldalidom=10eft 2db ülés=5eft ülészár=3eft levegöszürödoboz=5eft gyujtáselektronika=10eft trafo=8eft power=10eft kormánykapcsolok4/db
ááá az nem úgy van Ántónió fálgrádó!
ha összejön akkormajd zxr-el:)))) de bennevagyok:) na jóéjt sunyikám:)
na skacok en a mai napfelkeltét kihagyom,megyek aluszok:D,széles utat alvás kozbe is:D