Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert okos bátyám kint hagyta a motort és jött egy zápor, megázott a fű és besüllyedt a sztender, persze egyből eldőlt, aztán meg rohanhattam ki esőbe felállítani. Amúgy már megvan az új index
ugyanolyan az összes RSé
én Dunaújváros közelébe "lakom"
ott van az nézd meg jobban:D csak kicsit kissebb.
'00
valaki biztos... ... a gixxeren miért csak a jobb oldalon van index?
Hát nem szépek?
Valaki nem lakik Székesfehérvár közelébe?
mikori rs be:?
bakony neked sincs hátsó teló ? :D
aprilia (rotax) 125 höz 54.00 vertex dugattyúszettek eladók!
teljesen újak. 16eft
06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
nincs sajna:S
dna nincs RS hátsó telód ?
a puhább rugó az esőben jó... amugy nem érdekes amatőrnek tekergetni mert annyira belebonyolódsz hogy fogod majd a fejed... inkább bízd valami szakemberre.Én még nem ülem 600 ason(de fogok a közel jövőben) de szerintem 2:10 felett(a hungaroringen) jónak kell lennie a gyári beállításnak(szárazon).
nem így értettem, hanem komolyan kérdezem, hogy érdemes tekergetni a futóművet Kakucson is?

Bár ezt úgy kérdezem hogy én teljesen analfabéta vagyok ami a futóművet illeti. Én úgy ahogy kaptam, felpattantam az RR-re és irány a pálya. Egészen a múltkori Honda pályanapig, nem is került szóba nálam a futómű.
Aztán a Honda napon ráült a motoromra a Földeákcsaba és közölte hogy életveszélyesen fel van puhítva a motorom eleje és hogy így ne menjek fel vele pályára. Fogott egy csavarhúzót és bekeményítette az elejét.
Fölmentem vele a pályára de semmi különbséget nem éreztem azt leszámítva hogy féktávokon kevésbé bukott előre a motor. A kanyarokat és a kigyorsításokat ugyanolyan lazán tudtam venni, az állítólag életveszélyes beállítással, mint a kemény setuppal. Egyszerűen szerintem fingom nincs arról hogy mit kellene éreznem és mire figyeljek
Mondjuk az is igaz hogy még nagyon lájtos tempót megyek (H.ring 2:17, K.ring 47, E.ring 1:27) szóval lehet hogy egyszerűen ezen a szinten még nem számít a futómű... de komolyan nem tudom
hát az ő édesapja eléggé vágja a szerelés témát,miért ne használná ki?
nem ezzt a szmájlit akartam, hanem ezt
Kakucsra is kell beállítás?
igen igen akkor még nem volt meg a beállítás
Talma meg kakucson ment az új 1000 RR 41et és a R125tel 45-46ot !
/persze ez akkor volt amikor én is kint voltam lehet h már többször is voltak /
boccs, de mikor együtt nyomtuk akkor 46-47 volt:D
azt még hozzátenném ha nagyon ki volt hegyezve az RS + beállítottuk Kakucsra
ööö Atta kijavítanálak mert amikor Juhásszal mentem együtt 43as időt mentem az Rs-sel ő meg 41-42 őt ! :D
úgyhogy voltam már jobb is 46-47
Ezt ne tőlem kérdezd:D De a dob is számit, mivel annak is kivan találva a hossza, átmérője stb. és azt se csak a nagyvilágba gyártják
Sokan azt hiszik, hogy az a tüte(tompító) ami csak halkan pöncög, az fojtott, pedig nem, csak baromira ki van tömve. Az a vicc, hogy az elnyeléses tompító akkor fojt kicsit, ha hangosabb,mert nincs kitömve:)
Aki hangosabb elnyeléses tompítót akar, az a peforált cső egy részét,ha kicseréli egyenes csőre, akkor hangosabb, de az áramlás szinte változatlan.
ment a mail
szerintem én idén nem sokat megyek már vele ha ilyen szar idő lesz :S máskor is megjártam ... szóval inkább elrakom majd hamarosan