Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

skacok ha főtengelyszimeringes 1 robogó, létezik h nem indul be?
nekem van 35-be egy arrowom, vég nélkül
a cső hibátlan!
akit érdekel írjon mail-t robkaa46@vipmail.hu-ra és 7végén küldök képeket
Ugyanilyen leszedőm volt nekem is,nehezen jött,de GUMIkalapáccsal megkocogtattam,és leugrott.
rendben, a te dolgod,de szerintem alap,hogy főtengelyt nem ütünk meg, és nem feszítjük meg a lendkereket, aminek ugye századra kellene futni.
Speciálon meg pláne.
De a te dolgod.
Mi is így szedjük le. Speciál robogóról. Főtengő centirom eddig még mindig megmaradt. Pedig már párszor lekellett szedni előgyújtás basztatás miatt ;)
aha,és a lendkerék centricitásának reszeltek, ami utána szépen kivégzi a csapággyakat, főtengőt, okos tanács....
Venni kell egy lehúzót,nem hiszem, hogy akkora összeg.
Elég ha megkocogtatja itt ott a feszülés miatt;) nehogy szétverje a végén:)
Csapj egyet rá kalapáccsal. Úgy, hogy rajtvan a leszedő. És utána feszítsd tovább. Lefog ugrani.
Hali! Kösz nekem is tetszik a Hyo Én a képedről megismertelek mert asszem ilyesmi van fenn myvipen is... Ja a mito is megvan még ha esetleg tudsz valakit akinek kéne reklémozhatnád kicsit Üdv
mivel nem papirozható, ez max 200.000Ft-ot ér. sztem
http://www.kepesmotor.hu/april... ittvan fiuk csapjatok le rá
köszi szépen,sokat segítettél...másvalaki?
Törd el a főtengelyt, utána simán le tudod majd szedni
estét!

Szombaton elkészült az Rs-em full motor generál volt rajta :) és új tapancsok
most 384kmnél járok vele. szombat este lőttem pár képet a Tesconál

/ remélem nem zavarnak a képek :) /
Nemes egyszerűséggel mivel nem Rs-é
Sztem anyira nem nézne ki jól az rs-en
Hali
engem is érdekelne
adnék érte 40.000Ft-ot

email:bencex15@freemail.hu
Sziasztok!

Segítsetek nekem! Van egy Rotax 122 blokkom és az istennek se tudom leszedni a lendkereket...gyártottunk házilag 1 lendkerék leszedőt,mellékeltem a képeket.Szerintetek mit csinálok rosszul?
HEllo én is arrow rendszert keresek.szóljál nekem is.lac.
Üdv:laci vagyok.érd az arrow rendszer.Mennyi azutolsó ára?Helység? Elérhetőségem: laco79@freemail.hu. Tel:06308993111 kösz.Laci.kaba.
Hello Zoli!Sikerült már eladnod mito-d?tetszik az hyosungod!amugy először nem esett le h te vagy a "szomszéd faluból" pedig már párszor olvastam hozzászólásaid itt Tyt te meg motort vettél volna nem apriliát enyém is lassan helyre áll aztán akk végre jöhet az élvezet
Valami ilyesmi lehet akkor a probléma
nem kezd az széthullani, csak makrancos mint egy ribanc :)
Néha baromira kell rohannom a dolgomra, ezért van az hogy kapja az ívet. Ha csak simán motorozom, nem igazán szoktam 130felett menni tartósan.
Okés nem akartam a lelkedbe gázolni. Bár ha tényleg 140-150-ekkel hajtod akkor teljesen jogos hogy kezd széthullni... Én mondjuk 120 felett sose mentem a mitommal tartósan...