Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de csak vidámat küldj, vasárnap van, 2 hete nem motoroztam, és még ugyanit dekkol szegénykém (RS) a garázsban, szét sincs még szedve. Az éjjel azt álmodtam hogy zakóztam egyet vele, aztán összetört mint állat :S
Azért jó lenne már mocizni :(
még mindig tyt@vnet.hu
tyt mi a mail címeD ?
Azt nem vágom, miért dob egy házi dob az arrow dobhoz képest? És miért lenne az arrow tele fojtással (igen, így pontos jével.) Ha jól emlékszem, azt írtad arrow volt fenn előtte. Nem lehet hogy csak hangosabb lett és ezért érzed úgy?
Akkor te tulajdonkép nem rendszerről beszélsz hanem csak egy dobról... Persze az is számit, de leginkább a rezonátor a lényeg (és ha ott vmi szarul van megcsinálva/tervezve ott baszhatod szét a gépet), mivel azt hasraütés szerüen nem lehet csinálni...
Persze,bizonyára, úgy van, ahogy mondod.
Na ez egy dolog, de MENTÉL egy pályán egy körben a jelenlegi világbajnokkal, azért az már valami!
Ebben igazad van de nem kevés időt töltünk el ezek tervezésével és gyártásával....Amit meg a haver csinált hát az nem semmmi ő CO géppel dolgozik már 10 éve és azóta gyárt kipukat is...persze az csak mellékes mert sok egyebet csinál CO -val.
Én viszont a munkahelyemen AVI-val dolgozom és ebből is sok minden jót össze lehet hozni:D
Amit a sráctól kaptam az csak egy dob volt szóval nem egy teljes rendszer!
igy csak a hangja változott és a folytása...ezáltal a teljesitmény is:) De a motort ne mfolytja 1 picit se visza és tönkre se teszi...legalábbis nagyon remélem mert már nem 1 motorra lett gyártva és még nem jelzett visza senki hogy tönkre ment volna a gépe:)

széles útat
125-ös gumi olcsón akinek kell.
110/70*17
150/60*17
Bő 50%-os a hátsó az első 60-70.

5000FT a garnitura.
Hétközbe csak du. 5 után vagyok elérhető.
0630/6963423
Jah jó nem szóltam, én a másik adatlapját találtam meg:)
Na erre ki szab bőrruhát ?
én még mostláttam először, kicsit komoly:D RR
konkrétan 43-as időket ment. Na az volt megalázó mikor még az egyenesekben sem tudtam hozni rajta a 600RR-rel
bence rs,visszaolvastam,látod amikor mondtam hogy már nem gyártanak 30 pacisat kiröhögtél....és te magad is leirtam pár oldalall ezelött..na mindegy...de látod? nem mindig neked van igazad..
Hát én most néztme az adatlapját ott Kakucsi idő ki sincs irva... (márha egyről beszélünk)
adatlapján 43-at ír
mert? fábián ment rsel 46okat meg 47eket akkor... meg az apja is.
Tegnap elírtam Így már jobban hangzik.
Sziasztok!Eladnám Aprilia rs 125 motorkerékpáromat!Most lett polini 160 ccm re felhúzva sport hajtókar és főtengely, kuplunglamellák!Nem szeretném eladni de én már kinővöm lassan :( és nagyobbat szeretnék!Értékbecslése: 1118 Bp., Budaörsi út. 52. APRILIA MILLE motorszalon 06-1-319-2872 Ár: 340 000Ft tegnap elírtam!
ja és köszi
nem egészen,de porchoz van köze igen: /
A 48-at percben értette gyalog négykézláb, vagy békaugetésben:)
Na én is kiváncsi vagyok arra a 48-ra