Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem normálisan van megtervezve, akkor csak rontasz a dolgokon rosszabb esetbe tönkre vágod vele a gépet... nem hiába van többféle tipus...
csak egy teló kéne és mehetnék én is pályázni
jóóóóóóóóóóóó:D
én csak Sanyi után megyek, első alkalommal akkkor meg ti vagytok kamikázék vazzzeeeeeeeee
Nincs véletlenül valakinek eladó kuplung lamellája ...persze új :) vagy még ami kellene km spirál..
a bakonymotorosnak irtam de nem válaszol.....

vagy esetleg Budapesten vagy Pest megyén belül nem tud valaki egy helyet ahol lehetne venni?
Nagyon fontos lenne előre is köszönöm
Mellesleg mi a véleményetek a tuning kipukról?csak azért kérdem mert haver aluból gyárt folytatlan kipukat
és csinált nekem ajándékba egyet ...nevetségesnek tartottam mikor megláttam (belülről) :D ugyanis üres volt:P
(folytatlan volt)
felszereltem.....és kiprobáltam....hát...nekem arrow rendszer van fent de az arrow el bújhatott ez mellet igaz hogy hangosabb volt....de baromira ment a gép...anyira hogy egésznap gyorsulgattam nagyobb gépek ellen és
a kuplung lamellák megadták magukat :P
mi (én meg ts kolega) mikor tavaly voltunk kakucson, (1. pályanapunk) 48-49eket mentünk. robka meg elég kamikaze ahogy hallom, szóval lesz az 48 alatt is neki:D
eccer csak ki kéne próbálni................
az is 1km,nem?mint kecsó
olvass vissza
üdv..Bence RS látom kaptál,vagy kapni fogsz talmás RS 125 öt,kérdésem hogy poweresen veszed vagy rakatsz bele?
Tábori Feribá (motorszerelő) mesélte,hogy az apukája,kézenfogva hozta a 4 éves Gabikát,mentek alkatrészt venni, a simsonblokkos moccba:)
kis hondám ment 58at xD
A T. Gábor nevü egyén, 15 loerős motorral ment,de ha te elsőre bemész 50 alá,akko vagy igen penge vagy, vagy nem félted a vasadat:)
de T. Gábor lehet többször volt pályán, mint az egész sportmotor fórum,nem?:D
talma meg 43-at ment 1 kis 4t yamahával
Valami T.Gábor nevü egyén asszem 45 alatt ment a kis 4t yahamával, az már elég jó idő:)
kakucson mennyiket lehet menni rs-sel?mi a jó?
Kivancsi vagyok
akkor megy a mélytelepre.....
Aberált kisgyerek
Én hnap írom a friss tapasztalatokat!
még nem de ami késik nem mulik...
és valaelyik aberrált kisgyerek ajánlotta...
szorítunk.mi történt?porcleválás?
Melyik nagy mester ajánlotta?
Már kiis próbáltad?
annyiért akkor se fog kelleni senkinek.
gyerekek ajánlom mindenkinek a lidocaine kenőcsöt...
na srácok október 20.án aki tud szorítson értem mer térdműtétem lesz,es utana mar az iden no motorozás,bár lehet h akk már az idő se engedné