Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szewa mito7gang !
Milyen illesztésre érdemes szted tenni a dugót
Láccik, hogy neaggy isten már mindent értek
Szakadt szart arra értettem joci hogy ha ő elfekteti az RS-t , neaggy isten , bármi történhet. Hát egy picikét nagyobb kárlenne rajta mintha én elfektetném az ő motorját amin megse láccik semien esésnyommár Nemfikázom a gyereket mert nemismerem.Lehet jobban neki neki mint én, nemtudom mert nem ismerem, épp ezért nemadtam oda
elvileg nyit... és jól van beállítva de lassan tényleg megnézem én..(ha felemelem a tankot mozog ahogy kell meg érzem is 8 e nél
elég lenne, de mivel nőből is a fullos kell neki(ezért nem baszik) ezért nem elég neki a lada...
Elég neki a lada is
rendben. mikor vagy otthon ? mert gondolom dolgozol
sztem egy 31 éves 123 as merdzsóba jól mutatna...
Gyere el holnap, majd megnézem!
csapágyat megnéztem már az szerencsére jó
tehát marad az amit te mondasz
egy ismerős szaki megnézte ő azt mondta ki kell cserélni ... jó jó mindenki saját malmát próbálja hajtani de szerintem igaza van. mert van egy kis szint külömbség és ráz meg csattog meg amit csak el lehet képzelni ...
hajjaj.. jó kis himbarendszer.. hm..
alaphelyzetbe ezt nézd meg aztán lehet vannak ilyenek hogy a lengőkarnál ott van jópár csapágy...
télen borítsd szét...
mind1 holnap délután rá érek és szét bontom már akkor is aztán megnézzem amit Zsolti írt hátha használ
"tudod megvették a motort és a többit magamnak kell összeszedni.
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből
De sztem ha vki talpraesett nem okoz neki problémát
csak érted nem várom el h ezt is azt is megvegyék"

Látom rossz a memóriád, de akkor olvasd még egyszer 5perccel ezelötti HSZ edet!
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből

MINDENKINEK MONDOM MINDENKINEK MINDENKINEK SAJÁT ZSEBBŐL KELL VENNI EZEKET! ÉS A MOTORT MOTORT MOTORT IS!

(persze vannak kivételek, ők a szerencsésebbek...)
avgy szorul, vagy mondanám hogy túl kemény a csillapítás.. ha dobál vaze.. ha szar a csillapítás, akkor a kerék pattog, meg ha lenyomod egyből visszapattan.. ú, látom van itt egy kis zavar
Ja
Alacsony fogyasztás
nem értesz babám, valami akkora gép telója..
de azt csinálja még hogy lenyomom a hátulját úgy marad és hirtelen kivágja magát :S kis fázis késéssel ... meg szó szerint olyanokat pattog hogy SV-s haver azon röhögöt hogy a motor felhajít a tankra szó szerint ... pedig én se vagyok olyan könnyű a magam 70kilójával ...
senki sem mondta h sajnálni kell
nem is értem ezt honnan vetted
olvass néha vissza
sokat segít
Én azért kívánom neki hogy meg tudja venni, nem sajnálom tőle
központi rugó alsó felfogatásánál (csavaron) van 1-1 kitámasztó kis gumibaszás és közötte a központi teló...valszeg azt elnyírta és oldalirányba mozog alattad és ezt érzed...( slagból vágsz oda karikát azt annyi)
Na végre
Csak nem megjön az eszed, és veszel nagyobbat?
Kicsi neked az a 250es, egy ekkora állatnak...
Amúgy is egy ilyen test nem speedre lenne való, hanem valami böszme v2 traktorra
nemfogunk megsajnálni mert nekünk a motort is magunknak kellett megvenni ha érted mire gondolok...
én pl azt számolgattam, hogy vagyok ruhában 115-120 kiló egy kiskölök akire tervezték 60-max 70.. frézi 146 vagymennyi kiló, szal ami pilótában különbség van, az annyi mint egy 600-as ezres sportgép és a motorom között, így kb pont jó lehetne.. hm..
vágom én