Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen, álltam pirosnál (köbö 10 másodpercre volt az) és nekemkoccantak. Nem lett semmi baj, mert hála égnek sikerült lefékeznie... Csak hallottam h felzúg vmi aztán csikorgás és fél méterrel előrébb állok. :D:S
moast nevetni fogsz de igen! öltözzön be!
mikor nekem el kellett menni erre az izére a piás vezetés miatt 11 en voltunk a csoprtban, 7 ember csak 100-200 métert akart megtenni az autóval, mégis megtörtént a baj!
azt értsétek már meg, hogy nem kell nektek hibázni hogy baj történjen. elég ha kiállsz az utra és 1 ember elüt. pedig még nem mentél semmit...
és öltözzön be amikor a sarki közértbe megy....
még jó, hogy nem a bátyjád...
Tomi55!
Az az igazság, hogy a rendszámoztatást a bátyám csinálta!
Erről jobb ha őt kérdezgeted!
A címe: barniby@freemail.hu
Mond meg neki hogy én adtam meg a címét!
Üdv
faszfej...
Csőváz mindenki, emlékeztek K.benjire, aki RS125 után ült Hayabusára? Eldobta a vasat, tőlünk nem is annyira messze. Ha érdekel, nézzétek meg az eredményt a Busa topicban. Egyébként nem volt beöltözve, annak az eredményét is megnézhetitek egy oldallal arrébb a busa topicban. Szerencsére azért nem lett komoly baja.
Mindenki vigyázzon magára!
Komplett power szett, hibátlanul müködik, ára:18eft
email:patvaros87@gmail.com
Bp. Izabella Király út sarka,sárkányos matrica a plexin! Valaki ?
Hali miniby! Vegyél már fel msn-re (adatlapom) mert lehet, hogy én is csináltatok rendszámot és kéne pár info.
Kössz előre is!
Jaja!Június elején vettem meg a GÉP-et, és azóta szépen lassan csinálgattam rá a papírokat!
Vagy is hát jobban mondva a Bátyám! Nekem nem volt időm ilyen szarságokkal foglalkozni!
Tegnap én voltam bent a Rendszámért!
Mostmár minden papírja késsz!
Én vagyok az első tulaja magyarországon!
az régen volt:P
De vmi ilyesmi bowdenes cuccal volt megcsinálva a tied is:)
Pályamotorozásba irtam ha valakit érdekel.
ha 18 elmultál, ja megbasznak, de addig meg nem nekem fixen van lecsavarozva, de a gyári müanyag tartó megvan hajtva, hőlégfúvó... állítottak már meg, feljelentés vagy ilyesmi sose volt. de mindenki azt csinál vele amit akar, nekem így jobb.
Jajj tényleg ti hallottatok már olyat hogy kipufogót be kell járatni? xD
Mondjuk nagyon sejtettem h tényleg csak pletyka, az első ami feltűnt h Yamaha GSX-R. Amúgy a masszív keewayestől hallottam. Meg az a sok zabolás volt még érdekes h osztáyltársam barátnőjének a nővére vagy mit tom én már h mondta...
Amúgy meg nem tom h most mit csináljak, mert veszek valami olyat ami lehet h meghal 500 km-en belül vagy várjak... Mert csináljuk a házat és most ez is rohadt sokba van... Szóval nem tudom. :S
Gyári új, rotax 122 es heger eladó! Ára:55eft, akár postán is.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
50-esen nincs rendszám
Jah lehet mér az mindenhonnan!
De ha ugy van a rendőr megálít! mi ugy jártunk szaladt is rendesen a kocsi elé kifele
az nem csak szemből tud mérni? de 150ért lehet venni lézerblokkolót:D
A kis lézer miatt szeretnék !
nem értem én sem ezt a rendszámfelhajtós dolgot. Minek? Ha elkapnak vele, megbasznak mint a lovat.
Most papíroztatadd le a motort?