Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motormatricak.hu, de egyébként bármely dekoros megcsinálja.
Hello! szeretném kérdezni hogy hol lehet venni rs 125 re az oldalidomokra RS feliratot, mindenhol kerestem, pls help, előre is thx cső
ennyi eszed van
mert ha meglátod a rendőrt akkőr reflexből nem a fékre nyulsz majd rá hanem a gázra...
egyébként a kreszbe az van előirva hogy a rendszám látható és olvasható legyen, ha semmi szabálysértést nem követsz el akkor majd ezért megbasznak...
egyébként kitől hallottad?
Géza!
Dorka nem akarja eladni a gépet, mert nagyon szereti tudtommal. Pláne ennyiért nem :) Ha jól tudom pont most volt 1000es szervízen, megvan a jogsija is, szóval nyomni fogja bele a kmeket. még az is lehet hogy én is mondom neki h cseréljünk egy körre, kíváncsi vagyok milyen az yzf125r. Szóval csak pletyka :)
Hogy állsz az RS vétellel?
felveszlek msn-re oks?
Nekem még nem szóltak érte (nem mintha az elmult 1évbe meg állitottak vna:D) de nem hiszem h nagyon belekötnének ha nem vizszintbe áll.
Jah akkor bocs!
Én azt hittem hogy hajlítsam félbe a rendszámtáblát!
És ez a felhajthatósdire mit szól a rendőr?
A Haver Gixxerén láncal volt felrakva!
A másik havernak meg az NSR-én félbe volt hajtva, de neki mondták, hogy hajtsa le a "pohártartót"!
Atának ilyen van. Am. nem úgy értettem hogy a rendszámodat hajlitgasd összevissza:D hanem csinálsz neki egy szép kis tartót és azt (olyasmi mint az enyém)
köszi:)
Ha jól emléxem Atta írta 1X szal neki köszönd elsőképp. Azért nincs mit.
GézaR!
Igen komoly ötletet adtál!
Ha jövőhéten összerekják a mocit, akkor majd rakok fel képeket mien lett!
A te változatod lessz a legfaszább
Oda-vissza fogja húzni a bowden!
Kössz a tippet
Tyt, te hallottál olyan pletykákat (mert sztem tuti az ) h az a csaj akinek a fehér-piros r125-öse van 300000-ért akarja eladni? XD
Üdv, 128as volt benne miután natixéktól eljöttem.
Én 138assal vittem Aszalósékhoz, és ha jól csal az emlékezetem még talán picit nagyobb lett benne.
Egy mountain bike váltó, egy bovden, a rendszámot meg ráteszed egy olyan valamire ami felhajlik ha eltolod a váltót.
Felhajtani semmi képp nem akarom, mert ma lett meg a rendszám!
Szerintem valami fasza laza zsanér két oldalát lehegesztem, hogy ne tudjon szétcsúszni és azzal fogom felrakni, vagy láncal!
Mind a kettőtől lebegni fog a menetszéltől!Remélem!
Valakinek van ilyen a mociján?
Kéne a kivitelezésről valami kép!
Thank's
de a lefotozáshoz elég ha felhajtod.
esztétikus megoldások
Én most úgy csinálom hogy a kipuff végéről kenek rá olajat, aztán meg magától homokos lesz, egész kivehetetlen már
Szedd le
Fújd be láncspray-vel, majd szórj rá egy marék homokot! Ha meg is állít a rendőr, most fújtad le otthon a láncot, ami összecsapta a rendszámot, meg homokban mentél!
Srácok!
Tudtok valami fasza kis megoldást arra hogy ne tudják lefotóznia rendszámomat?
Pl.: láncra, vagy akár mire?
Köszi!
hívj fel!tudok neked!
20/5140810
nekem van d209GP gumim garnitúrába 30pénzért!
középen majdnem új széélén meg bőven elmegy még pár pályanapot is!
tuning kösz az sms-t de nekem 208 van fennt szal 207-et nem hiszem hogy vennék de köszi.. inkább vmi 209 -et kéne nyesni valahonnan...