Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fuckyrs!
Nemtod mi lett a Hypermotardal?
Lemaradtam róla
de felmegy
nekem is olyan 96"-os az rs de a pályaidom 99-05
kössz
nem
Üdv!

olyan kérdésem lenne hogy az "rsata" féle rs-re és a szívlámpás rs-re rámegy-e ugyanaz a pályaidom?
Ismerősnél veszem, gumisnál forgalmazzák...
Szabad tudni hol ? most néztem a neten 3500 ért
2500ba veszem én
Én még nem találkoztam vele. És amugy mennyibe kerül 1 liter ?
Nem lesz semmi baja a motorodnak az Agip-tól, énis azt használom a motorba van 13e km, haveroméba meg 15e és gyári.Sztem a legjobb olaj bele az Agip.
Szerintem én is azt veszek, aztán ha netán valamibaj lenne, akkor leengedem, és nyomok bele castrolt...
nekem agip speed 2t van. a legjobb!
Bocsi hogy néha hibásan írom le a szavakat... Csak anno szülinapomra ilyen lap tophoz hasoló billentyűzettel leptek meg és nagyon rosz vele írni . De majd lecserélem .
Amugy meg énis néztem hogy Agip 2T Racing vagy mit ir a szervízkönyv de bementem az Agip kútra és csak ijen 1700 ft os ásványi olaj volt a kínálatban .
Ne hidd Ha jól emlékszem Tyt esetében is erre hivatkoztak. Persze bíróságra viheted a dolgot de az megint csak pénz meg idő.
Igen, ez sejthető, de akkor azért csak nem vehetik el tőlem a garanciát, mert azt az olajat töltöttem bele amit maga a gyár javasol a motorhoz adott kézikönyvben?
Sztem ez az olaj dolog nagyjából arról szól h az Aprilia gyárnak az Agippal van vmi szerződése míg a Natixnak a Castrollal...
Hali!

Régebben volt még téma a garancia, és hogy mikor hajlantóak megcsinálni a tetű natixosok a motort, és mikor nem... Nos én valami olyasmire emlékszem hogy ha nem az őáltaluk előírt Castrol R2 olajat teszem bele akkor sem fogják majd érvényesíteni a garanciámat, ha neadj Isten esetleg történne valami... Utánanéztem a Maintenance Book-ban és ott az áll, hogy a gyár Agip speed 2T-t javasol.... Ilyen olajat is szeretnék igazából venni, mivel több helyről hallottam, hogy az egyik legjobb... Valaki tud esetleg magyarázatot arra, hogy ha Agipot javasol a gyár, akkor miért kéne nekem Castrollal tömni a gépet?

Előre is köszi =)
menj helyettem is!
Nah kinézek gurulok egy pár kört attol ugy is mindig megnyugszok
Múlthéten 7-en voltunk a pályán.
Aztmondta a kapus csávó, ilyenkor nincs tömeg. Majd szeptembertől.
De te tudod
na, valakinek sikerült már átállítani az mp/h-t km/h-ba?
Inkább nem megyek kis mert kurva sokan vannak és sok az amatőr és már elég volt az esésből.
Ha valaki kétes eredetű alkatrészt akar venni az ne vegye már meg, lehet az enyémből lett kiszedve! de a motor visszavásárlása érdekelne inkább!
egyetértek....mocsok szemét dolognak tartom a dolgod