Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nem szóltam:)
Bocs de ez 99.12
Nem de kiváncsi lennék rá:D Pedig volt motoros tali is:)
2004 es 530E ez 98 as 510 szerintem igy sok
Láttál már am? Mert még nemvoltam gyarmaton!
drága? nemigazán vagy képbe...
Te szalkai vagy én meg Fehérgyarmati !
Engem érdekelne csak szerintem drága Motort nem számítanál be?
Eladó Rs 125-öm! Rendezett papirokkal A1-el vezethető! Uj dugó gyürü uj szimeringel! Szval... kurva jó motorikus és esztétikai állapotba van! Érdemes megnézni! Érdeklődni a 06303662187-es tel számon! Ára: 510 i.á Alkudni lehet!
Nekem is van egy Rotax 122-es G2-es hengerszettem!20-ér vigyétek már el!kéne a pénz!
van valakinek 34es karbi Rs-en ? érdekel úgy mennyiket fogyaszt
nem igazán értem a kérdésed... Hogy függ össze a 6század a kompresszióval? Tulajdonkép ha elkopott kevesebb lesz a kompressziód elfog gyengülni a motor, és nemfog ugy menni mint fénykorába (rosszabb esetbe már be se indul, de ez inkább hengerfejesnél szokott vagy csak nagyon nehezen)
ROTAX 122 es gyári új henger eladó!
Érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
D 208-as gumi eladó a hátso kozépen 6 mm-er szélén 3mm. Első kőzépen 4 mm-er szélén 2 mm-er. Csak párban eladó ára: 16.000ft akit érdekel irjon
fekete korom...volt lerakódva rajta...de nagyondúrván...volt 1-2helyen 2-3 mm is
fekete?
na mindegy összeraktam... olyan kokszos volt a gyertyám MINT AZ ÁLLLAT
miért lehetett ez?
aha
és ha én 6 századra csinálom és elmegy a kompresszió, azt hogy veszem észre?
annyival gyengébb leszz?
5 vagy 6 századra szokás.
1 pici segítség kellene....
power szelep tisztításához...épp a powernyelv benne ázik brigécolban, eléggé levan rakódva
ennyit elég tizstítanom, ha azt szeretném h jól működjön a power?
kecskeméten a kawánál van egy 98 as kék rs rendszám nélkül használta a gazdája szal vannak 50es papírjai de vannak 125ös papírjai is 300e -beszámították újba-
Sajna márt nincs meg a babetta!
Télleg "büszke" vagyok arra, hogy gyökérnek nézel azért mert nem értek a motorhoz!
De ne aggódj majd belerázódok a szerelésébe!
Ma vettem meg a hengert meg a dugót, bakonymotor barátunktól!
Mienre szoktátok illeszteni a dugót?
Köszi!
a címem meg kurvára nem érdekel!
Mindenki olyannak hisz amilyennek akar!
vagytok...
De hát ha 1x éhes vagyok..
Bolond vagy