Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most ahogy így felhoztad, megyek kockulok 1 kicsit! Majd leszek srácok, bár nem hiszem, hogy észreveszitek, ha nem írkálok!
gezar és ez is mi miatt van? a pina miatt....
mint amennyi háború....
Csak szerintem olyan mások most a betűk/ számok?
Ezt hívják szófosásnak
3évet jártam 1 csajjal, hidd el majd rájösz!
Szerintem az elmúlt pár percben több hozzászólást írtam mint az egész fórumon 1 év alatt.
Talán én most jogosan érzem , mert 2 éve jobban ismerem mint a pasija aki alatt volt és aztán megunta h 6 hetente hazajön és 2 órát vele van aztán ment gépezni. Na velem jelenleg nincs ilyen baj. :D Bár nem mondom pár dolog miatt néha rossz érzéseim vannak... :S:S
Egybként én is úgy érzem, most végre sikerült megtalálnom a párom
Nem GezaR!
Ez még nem hagyna örök nyomot. Még ha úgy is érzed.
Várj még!
A java csak most fog jönni
Kicsit lemaradtam most nézem.
Én ehhez annyit tudok fűzni, hogy ha én most netalántán rs-t akarnék venni, egy kérdésem nem lenne semmilyen téren...páran megkérdeztek már mindent. Nem is egyszer
Amúgy, fenn az kéz!
Hányszor éreztem én ezt....
A motorod a legjobb a segged alatt!
Na igen, mifelénk is tele van ilyenekkel a környék, haverom totálra kikészült aztán felvilágosítottam h azok olyan rétegek és qrvára ne legyen amga alatt miattuk, azok egyel jobbak, azok még egész sokáig jók. :D
Én úgy érzem sikerült a legjobbat megtalálni. ^^
jól beszélsz!
Talán azért hiszek még, mert nagy pofára esésem nem volt. Tündérmesékbe nem hiszek, mert nincsenek tündérek. Hinni a templomba kell. Apropó templom. Ha valaki tévhitben él, az őrült, ha sokan élnek tévhitben az a vallás. Akkor higyjek egy olyan helyen ami a tévhité szóval tévhitben higyjek?

U.i.: Azt hiszem ha most esnék pofára, az örökre rohadt nagy nyomot hagyna... (Igen emiatt is lehülyéztek már, de így van. :) )
Rosszabbak, mert játszák a nehezen megkapót, erkölcsös nevelést kapó embert! Aztán magukba mondják, hogy csináld már, kezdjed már, azát neked kell megköszönni, hogy belemennek ők is, és mártírként szétteszik a lábukat, de már a kezdetektől fogva azt akarták!
tipikus EMBER! nah jól fogalmaztad meg! erről beszélek! hogy a nők is ugyanolyanok mint mi férfiak!
most elmoindok neked valamit
vidéken pesttől 100km re élnek apám unokatesói
601 év körüliek.
tissztességes parasztcsalád 3 gyerek! a családfő és az asszoony imádják! egymást
mintacsalád!
a családfő beteglesz 1 éve a nő meg megcsalta a szomszéddal!
hát kiábrándító...
JociRs!
Szokták mondani:
-tipikus nő, Tipikus pasi.
Na ebbe nemhiszek!
Tudod mi van?
Tipikus EMBER!
Itt jössz képbe a mondatoddal! Tök mindeggy, férfi, vagy nő! Egykutya! Mind dugna, mindnek a pénz kell.
Tudom jól... végigcsináltam
majd én leszoplak titeket de nuku buzulás!
Mindig volt.
Ezért hívják fiatalságnak. Aztán, ahogy halad a kor, úgy csökken félrelépés, megcsalás.
Áhhh... feleslegesen dumálok. Pedig engem is megcsalt lányom anyja. Ki is dobott utánna. Mégis hiszek a szeretetben,tisztességben.
Ha csak kicsit is ismernétek, (meg)értenétek amit mondani próbálok.
kenyér azthiszem 1 véleményen vagyunk! kurva ritka a tisztességes nő! és igen ugyanígy volt van az én családomban is hűtlenség! ezért is mondom hogy nem különbek nálunk a nők!
Na igen dédnagyapám... Ha nem tette volna meg nem írnék ide az 100. :D Mondjuk engem volt aki lehülyézett az amúgy tényleg borzalmas családcentrikus nézetem miatt (amúgy tényleg eléggé az vagyok :D). Mármint azért h ilyen fiatalon képes vagyok így gondolkodni. De nem baj, engem így szeretnek. :)
Mikor hol? Vonatozunk is?
akkor kiverjük egymásnak?