Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kuss van köcsög!
Ejj de egy bunkóparaszt vagy te...
Mithisztizel? Faszért mész strandra motorral...
Nekem a motorom kell vissza de k****va gyorsan!
nemkell valakinek 34-es dellorto vagy arrow kipu?
esetleg valami rotax 122-es alkatrész?
Te voltál! Szabó Bence írta myvipen a kép alá h ellopja, de nem gondoltam h komolyan megteszi! szerencséje h nyaralni van am már nem tudna Volummasst enni:D
én tudok
Ellopták az Rs -125-ömet 8-és 9.-e közötti hajanlon, berekfürdői strand elől! fehér, 2006-os rendszáma UHR-910! bárki bármit tud jelentkezzen előre is köszi!
Hello! Nem lenne Rotax 123-shoz bendixet? Rohadt sürgős lenne!
Hello!
Meg tudnád nekem írni a kistarsai bontó telefonszámát? Rotax 123-hoz keresek bendixet (már 1millió éve . Esetleg más nem tud segíteni?
Kösz
nincs itt olyan kolléga aki tud 34 es dellortora sportlégszüröt ?
Ja különben nekem a váltó az fasza!
Az előző tulaj több mint vszinű, hogy a fogaskerekeket kicserélte, de a léptetővillákat nem!
Szóval csak léptetővilla kell!
A tengelyem az fasza!
Mással márt nincs szerencsére gond!
Remélem nektek sem lessz!
Hát remélem nem juttok ilyen helyzetbe!
Inkább frankón körbekérdezek, mint , hogy hülyeséget csináljak!
MB80!
Köszi az infót!
Hát jha Miniby annyit kérdezett hogy legközelebb nekem nem kell semmit sem ha netán ide jutok
Szintén nem sértésként mondtam ;)
sajna augusztus 12 ig szabin vannak . a bonto 06 30 635 5500
hétfőn szünnap . Kedd-Péntek 9:00.18:00
Szombat 9:00-14:00
vasárnap szünnap.
mondták hoyg vigyázzak a 122 es blokkra mert másabb a váltosora mint a 123 asnak . a 122 esnek sokkal vastagabb a tengelye... hajlamos eltörni . Mondta hoyg már 3 váltósort adott el 122 eshez.
jóózsi! holonap holnapután te hogy érsz rá, és aszsony hogy dolgozik? egyrészt edzésileg, másrészt jönöd kell velem sportusziba is!
kicsit nagyobbra illesztesd a gyári előírtnál... én 1 századdal nagyobbra ilessztettem és 30 km-t járattam...
Aha!
Esetleg 500km-nél cseréljek olajat?
Vagy nem kell?
A power-t kikössem?
hogy véletlenül se tudjon nagyon pörögni?
Nah majd holnap elolvasom a segítségeteket!
Most elmentem bulizni!
CSÁcsácsácsá
Jó8!
Kétkeréken szép az élet
Az új friss hengert meg ha sikerül összeakasztani, nikasil megsérül dobhatod a kukába (A hüvelyeset lehet fúrni.)
6 ezer fölé ne pörgesd! 700km elég neki!
Jah különben hogy kell bejáratni?
Van valami különlegessége?
Hali VérRS!
Már mindent megrendeltem, csak a léptetővillák hiányoznak!
Abból nem akarok újat venni, mert kurva drága!
SZóval 1-2 hét és késsz a gép!
Kezdődik a bejáratás!
Te MB80!
Megtennéd nekem,hogy bemész hozzájuk, és megkérdezed tőlük, hogy nincs-e rotax 122-hez 3 db léptetővillájuk?
Azt nagyon szépen megköszönném!
Vagy esetleg telefonszám?
Köszi!
Kétkeréken szép az élet!
De nem biciklin!
Miniby nem sértésként mondom de igy sose lesz kész a motorod ha itt kérdezgeted h mijó meg minden! Elmondtak már 1000féle megoldást! Írd fel mindig amikor valaki mond valamit! ÉS ha minden egylapon lesz rendeld megfelé!
Itt nálunk kistarcsán van egy olasz mocis bontó . Multkor benéztem hozzájuk . Van egy láda rotax alkatrészük .