Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baris válllapogatás..
mert a motor és köztem volt vagy 15 méter. kicsit elcsúszott tőlem :) aztán odaszaladtam és a többi úgy történt ahogyan írtad. :)
Jol hitte! B.foldvarra jottunk vissza.
Erről az jut eszembe, hogy pinát és vizet nem kell sehova se vinni, az van mindenhol! fenn a kéz
Jo muffot mindenhol talalsz ha van eleg penzed!
pina nekem is kéne. te kisfiam! azon a pereces képen a motornak ha jól látom sok baja nem lett! akkor miért ne mazt látom hogy pattansz rá, és toldo visza hogy hajts tovább? heee?
aszitte ádus ma is ott maradtok
én jövő héten megyek. lehet valahol jót bulizni, meg valami jó muffot találni?
[szeressem a pinát, úgy ércsem!]
Tudom ki vagy!
Voltál a Március 15-ei Simson találkozón, akkor volt járatós az RS-ed!
Tavaly voltam ott. 1800-as evek.
Most jottunk vissza siofokrol, ennyi sznob kocsogot egyrakason...
Kötegyán Gyulától 25-30 km!
Majd valamikor összefuthatnánk!
bari
a rendszámos képeden valahogy nem természetes pozicióban van a rendszámtbála a kerékhez képest.. és amúgy alap hogy a burzsoázia fattyait kiírtjuk!
Ezzel a penzes beszolassal adam szemeben orok eletre megutaltad magad
hehe...általánosságban írtam..én "pénzes" vagyok, csak nem motorra költöm az összt..
Hát nem tudom de az enyémhez 3 hónapot kellett várni mire megjött a hajtókar meg a hengerszett
szia a polini 160 szett van nekem is és nem kell más tenned mint hajtókart cserélni hozzá mert az egyedül nem bírná csak de amúgy nem 30 lovas lesz a géped hanem alacsony fordulaton is nyomatékos de végsebességre nem változik mivel áttételt nem cseréltek a motordbe csak erőt :)
most ezt kinek írtad Peti AF1 ?
Szerinted itt mindenki olyan marha gazdag, és csak te vagy csóró?
Mert ez kurván nem így van!
Nekem is csak a nyári melóbol van pénzem!
Különben is érdeklődtünk, és nem azt mondtuk, hogy meg is vesszük!
Szóval nem mindenki gazdag!
Remélem nem haragszol meg rám!
Újan a pollini elég drága, a szett tartalma tudtommal a dugó is, meg az "apróságok"...és nem hinném, h sokkal jobban menne tőle a motor. Aki pénzes , annak ugyis tök mind1.
A polini témához énisi irnék :
Mi a véleményetek róla ? Mennyivel rövidebb az élettartama mint a gyári hengerszettnek vagy a esetleg a Wössner nek ?
mert láttam német oldalon 480 Euroért polini hengerszettet.(új) ami nemis annyira vészes kicsivel drágább a gyárinál .
Mennyi dob a motoron teljesítményén egy olyan szett ? Mert láttam hogy a Mitoknál elég jót produkál
Jah különben mi a véleményetek róla?
Érdemes megvenni?
Srácok!
Ki tudja, hogy honnan lehet 160-as Pollini hengert venni?
Különben a hengerhez, még dugó is meg hajtókar is kell?
Köszi
Gyulai...mert te?
Te Békés Megyei vagy?