Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja + hova a faszba vezeted a túlfolyóját a blokkra vagy a vezetékekre esetleg a lábadra?:D
én ma szedtem szét hát van 1-2 hülye megoldás... pl az aksi ott van benne a vázba és V alaktól nem tudod kivenni ki kell bontani azt a tartályt is ....
3 napja enyém a moci, amúgy minimumnál van, remélem nem hengerfejes, mert semmi pénzem nincs :S
Hát ilyenkor már jó, hogy észreveszed, lehet már rég hengerfejes a géped, ha mindig ilyen meleg.....am ha nincs más, sima víz is jó bele, de lehet már késő.....
aham értem, mondjuk lehet az a baj hogy nincs maxig töltve, akartam ma tölteni bele csak nincs itthon deszt víz :)
Amúgy meglepő milyen könnyű szerelni ezt a mocit, aprilia leonardohoz képest :)
Ha városon kivűl 70-80 környéke akkor jó.
ha van eladó gépetek akkor írjatok mailt vagy válaszoljatok!

duzsivince@freemail.hu
az a gyári gumi rajt de eddig még panaszt nemhallottam:) olcsó benzint, balesetmentes közlekedést és széles utat
Egyántalán nem.....
Hellocska
Bocs ha megint hülyeséget kérdezek, de nektek meddig megy fel a víz mondjuk 40 kilométer alatt? (persze ebben a kánikulában)
Mert nekem 90- 95 között mozog, amikor meg városba beérek akkor bőven 100 fölé.
Normális ez?
pedig ma már megijedtem vele :D reggel nem indult, önfeledt állapotba rohantam le hozzá hogy megvan-e még és elfelejtettem a benzincsapot majd alakul
1-2 dolog van rajta ami kell egy km spirál meg a powert kiakarom cseréltetni mert sajna fél poweros :S 8ezerig pörög
Már két napja van rs-ed, és még mindíg nem keresel asso-werke dugót, hogy van ez?
dunlop sportmax az milyen gumi ? nekem az van fent garnitúrában
Én d 208-al megyek egy ideje pályán és hát ... csuszkál mint az istenfasza. Most D209 gp lesz Mito7Gangtol ,reméljuk jofajta lesz
a Pirelli mindenképp mivel olyannal mentem és simán leteszem vele a térdem!
a Michelinnel nemmentem még így nemtudok róla véleményt mondani de sztem jobb mint a d207 az biztos...
úgyvagyok vele hogy persze utcán de azért párszor pályán...hobbi szinten 1-2 év amíg lessz másik vagyis el tudom adni...
amit itt említesz michelin pilot gumi jobbnak véllt térd szempontból?
jó gumi a pirelli Corsa előre énis olyannal megyek most versenyen!
nekem nagyon bejön és már csak Pirellivel fogok menni idén...
kanyarba kigyorsítasz akkor a hátulja szokott elmenni...
az első meg féktávon, fékezésnél stb...
szal szettbe kell venni fasza gumit és enniy a megoldás...
utcára 125nél tökmindegy milyen keveréket teszel fel...
gyári gumi azis jó de csak utcára és azzal mellőzni kell a térdletételt sztem...
én mentem páylán d208al és megcsuszott alattam és akkor mondtam hogy leszarom nemérdekel veszek normális gumit és nem majd matricára, fényezőre költöm azt a pénzt!
ok,(nem láttam annyira a billenytyűket a laptopon , de már nézem) szal ott voltam a gumisnál és a használt szett d208 gpr helyett vettem csak előre egy új pirellli dragon supercorsat ...mert úgy hallottam vagy úgy tudtam hogy hátra bőven jó a sima d207 az első meg kagylós volt szal azt le kellett cserélnem... reméllem érthetően írtam mert a délutáni pihenőmből most keltem...
Michelin Pilot 25rugó...Kb 10kilométert ment és majdnem új
A Pirelli Dragon Corsa az pályán ment még pályán is bőven elmegy!
közepe majdnem új! ára annak is 25pénz!
tényleg!
a gyári gumiról mia véleményetek? mennyire dönthető?motorozható?
jó a gyújtásom is, köszi a segítségeket!
még1x ird le magyarul mert nemértek belőle semmit

125nél aki utcán használja minek beszél soft meg hard meg ienekről?
én úgí tudtam hogy jó az ha nem kagylós (elől) meg is hagytam és szett (dunloap gpr 208 helyett)vettem csak előre pirelli dragon supercorsat... nem elég, előre soft hátra meg sima d207?