Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a véleményem szerint csak két autó legyen piros az eggyik a ferrari a másik a lada
1200s, csajozós, kereklámpás, sárga lada
akkor egy szó lada
szólj majd rám ha mész nagyobbat gurulni mert én az M8 és az M0-ás közt lakok. szóval kmbe tök mind1 meiken megyek
Énis járok épülő autopályára csak én az M0 s ra itt felénk :) nagyon yo .... mad csinálok on Board vidit is.... nomrál körülményke között olyan 5-6 között van szerintem .
én nekem most volt időm picit meghajtani egy nagyobb távon 4 óra alatt mentem 200km-t nagyon tetszett a gép, "készülő" M8ason elkezdtem oda húzni neki aztán a Pentele hídon megnéztem még is mit tud. nekem újvárosban 74fok volt amikor poroszkáltam. útközben pedig ilyen 64-68 fokok. fogyasztást még sajna nem tudtam rendesen mérni de olyan 4-5 liter között mozog. Holnap viszem szerelőhöz aztán kapja a power-t, km spirált, meg az önindítót akarom átnézetni. /nem tetszik a hangja/
Aztán pedig utána várom hogy tudjak menni eredetiség vizsgára.

Mb80 te merre laksz ?
jo éjt ádám csináld meg és vágd meg! ráérsz bazze!
ne légy luser!
egyszer egy okos ember azt mondta hogy ha egy motornál azzal példálóznak hogy milyen keveset fogyaszt, meg de gazdaságos, akkor az ne megy igazán jó motor! szal csak húzd neki!
yoyo :D
nha abbahagyom a fogyasztást storyt még a végén kutáltok hogy ménem Cbr t veszek akkor XD
most először mértem fogyasztást aztigy megörültem hogy ez az első egy Rs video altt hoyg 10 et fogyaszt e Cbr vidi alatt meg az hogy az 3-4 et fogyaszt :D hát ezis tud annyit enni miközben a cbr végsebességével megy
na de ezt is abbahagyom mielőtt kitör a világháború .....
nemtom megvágni baze. át kéne konvertálni aviba legalább és akkor lehet már vágni, de kicsit lassú a gépem..
felrakod majd a hosszabb vidit?
jó... fzr-re valami 50km/liter van megadva de ahhoz 50 körül kell menni 6.ban vagymi..
nekem is több az az utazom ahol még szépen birja a gép .
De az utazot én msot uyg értettem ahol a legjobb a hütés foygasztás menetszél akármi :) tehát a legjob fogyasztás.... minden járműnél igy mérik a legjobb ofgyasztást országuton .
hát tudod rajtam volt a szemüveg, mikor széthúztam a pinát! csakúgy lángolt a kicsike, le is kapott 1 picit :)
20 fok ? simán... öcsi zxr-jén ha akár normálisan halad középen a hőmérő, aa második lámpánál a piros alatt lesz egyből. nekem 140 az utazóm.
Na Sziasztok :) Hazajöttem
Kb. 500 km t tettem meg :) A gép hibátlan eddig . Tömpított izzot kellet cseréltem amit a heji autosboltban meg is vettem 500 ft ért :)
Balatonszárszón votlam . Voltam tihanyban is comp - al hazafele fogyasztást is mértem 90 100 as tempoval jöttem hazafele :) csak egyszer poweroztam és 3,7 literes fogyasztás jött ki :) tehát ez a moci utazotempoban nagyon yol fogyaszt . És azért nem papásan gyorsitottam vele :) Székesfehérváron rámentem az autopályára is mert ott ingyenes :) Végig a 7 es főúton jöttem . Nem szeretem a pályát mert unalmas monoton.
Na szóval a motor napról napra nő a szemembe
Hallom hogy irja itt valaki a hőfokot.... nekem el van kalibrálva a digitális mérő ... 45 fokot mutat üzemin ..... amit már kimértünk 70.80 között van ....
de mikor beérek egy dugoba felmegy 65-68 ra is dugotol függően nektek ez hogy van ? lehet 20 fokos különbség utazotempo és dugo között ? Vagy rossz a termosztátom ?
miez a gumicsizma? gáton segítettél?
jah... a videót? a hosszut nem rakod fel?
aza! :) láttad a képed?
ok
köszi
szia a cserei utcában biztos kapsz. a stefániáról nyílik...
Hali

Nem tudjátok honnan tudok szerezni kilométer óra spirált, meg kuplung kart?
Mert a boltos azt mondta hogy nem talált fent pesten, meg hogy 25.-éig szabin vannak :D