Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simson a maga idejébe se volt a legjobb, de sztem ezzel nem csak én értek egyet. Bár ahhoz képest azon vagyok h el kéne adni és végre 125-re áttérni, már azt tervezgetem ha lesz megint pénzem veszek egy szimót és kicsinosítom meg amit tudok úgy szerelni unaloműzésképp.
figyeljetek már léésszzíves:
miért vesz mindenki egyből új hengert?...ha ügyebár van ez a persely? nem lenne elég perselyt cserélni? nem lenne ésszerűbb pénzileg? vagy nem kapható hozzá külön? nem egy embertől hallottam, hogy vannak szervízek, ahol beszámítják a régi hengered Xft-ért, új perselyt raknak bele és "alig használt"-ként eladják XX-ért.
ezen agyaltam tegnap este....hogy mi lenne ha ne adj isten összekarcolná egy csúnya dugó vagy bármi a hengerfalam és ki kéne cserélnem.
émmeg aszondom Tyt-neka legjobb
AZ KEMÉNY.
legalább meg tud enni egy dinnyét egészbe
tudom nem illik viccelődni ilyennel de akkor is.
Ez az emzoli, nehogy már fikázzák a világ legjobb motorját !
R6 meg 2,9. Amúgy mire írtál 140 ló 140 kilót? Ilyen motor nincs... 6os cbr is 155 kiló(szárazon!) és 130ló.(főtengelyen) Ez igazából 180kiló és 106 ló keréken kb.
Ha szabadna kérnem Simson, és nem "szimszon"már csak azért is, mert eredetileg személynév volt.
Ráadásul a németek "zimzon" nak mondják.
Megaztán,lehet, hogy több tiszteletet kellene tanúsítani egy olyan márka iránt, amin a motorosok nagy része tanulét motorozni.
Persze, jogod van szimszonnak hívni, ezt csak úgy en passant jegyeztem meg,a történeti hitelesség kedvéért.
2,6 az új 600asok nem? az rsv meg 4(fáktori)
Persze ráérünk még. Jó alap ezek a kis 2T egy nagyobb géphez. Csak hát ésszel kell menni. Amúgy meg tényleg vagányak ezek a kis homó szmájlik
:) megfogadjuk ööö én azt hittem egy árban vannak ezek .... nemtudom nekem az okos btaim aztmondták hogy inkább rsv (azt már jól össze is rakják) mint sor 4 600 ---azért ezek mert lóerőben pont megfelelnek meg végsebességben is ahhoz hogy elég legyen sokáig nah mindegy szal 140 paci az ok 140kgra:D
mind1 haggyuk ... ha egyszer majd annyit dolgozok hogy oda is kerülök meg a jogsim is meglessz nagy gondolkodás lessz,,,, most nem kezdem el sorolni de szempontok +meg minusz visító-dübörgő ár megbízhatóság japán olasz stb.... szal érted... rohadt bonyolult de még nem látom át az egésszet-monduk rá is érek
Kuplungolni ott faszikán a 954-esen akart megtanulni xD az más azért..... az r6 is gyönyörű, de nekem az már túlon túl drága. De tegnap majdnem lekaksiztam a bokám, mikor láttam a tanuló mocist vadonás új piros-fehér r6r-rel kukás mellényben . Vajon hanyadikban mehetetett? Annyira nem hiszem, hogy pörgetni kell egy 6kilóst. Kismotorokat, na azokat kell pörgetni. A vtr tényleg gyönyörű volt, mint a vfr (400) csak azok tele vannak km-rel és elég picikék. A mostani 6osok közül bármelyiket elfogadnám ha úgy hozzámvágnák a gonosz szüleim.(nem követendő példa ne fogadjatok el semmit a tulajdon szüleitektől!)
én mind a 2őt le szutykozom (persze nem 600assal kell megtanulni kuplungolni stb mint ahogy a nemrég felrakott vidin láttuk:D )de függetlenül hogy rsem van, szimszonom nem volt de mentem olyannal ... neked cbr600 nekem r6 ez így van jól...de azok már mennek is (igaz ha pörgeted) és elég sokat elmennek míg össze nem töröd...kár hogy vtrt már nem gyártyák és a rsv meg olasz jók ezek az új smilek mellesleg
mitoba kéne sosbe prox vagy asso w dugó ha vki vmit tud szoljon pliiiz!
Most nem hasonlítgatásról van szó. Ne szutykozzuk le más motorját és kész. De ha Te itt akadtál fent, nekem egyik se kéne Egy cibere 600zal én is kiegyeznék
sztem a szimszon szimszon marad hiába van rajta mz teló meg anyámkínnya az rs rs marad mind a 2ő kezdőmotor az eggyik nem megy a másik meg megy de szervíz meg pénz nélkül nem ennyi eggyik sem tökéletes bezzeg az új r6 nah az megy egy 600as még nem volt ennyire erős
Ezt az apuci vette szöveget én se csipázom.. azért Bencének nem kellett volna karakter mociját csak úgy "leszutykozni", mert szerintem nem szép dolog. Nem csodálom, hogy berágott kicsit karakterZoltán. Amúgy mi is csak zümmöünk
ez a sportmotor már színte csak a pattanásos gyerekek egymásközötti lehülyeamerikázósmármeginntincsrajtamotorosruhaúgyegyker
ekezősszáguldozósapucivetteamotortgyerekiaringreottnemmege
lőzlekhanemmmegverlekmert2hetenapozintszedekrőlszól... ehh... az ilyet ki kéne már vhogy tiltatni és lenne egy normális fórum...ahol tudnak az emberek viselkedni -szólottam
Már nem azért, de ha 1X lesz gyerekem és megtehetem hogy vegyek neki motort, nem vehetek, mert az egyesek szerint égő, gáz, sötöbö , nem az ő motorja lesz? (vagy mi a fene...)
Oksa, köszi szépen!
tuti... támaszd ki a powernyelvet, és úgy próbáld ki.
rotax 122 es henger, új, eladó
érd:bakonymotor@gmail.com
A power elektronika az nincs is benne mert valszeg megadta magát...lehet h emiatt nem pörög?
power kinyit?
NEmbírja a meleget!