Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Nem gond ha felveszlek énis Msn-en(Fucky rs)ugyanis szükségem lenne majd 1-2 alkatrészre.....hétfőn derül ki hogy pontosan még mi kell

De eddig ugy néz ki hogy km-spirál és baloldali tükör....a legtöbb alkatrészt már megvettem és bellet épitve:D

.Remélem van mindened:)
Nekem van egy csomo alkatrészem vegyél fel msn-en
Nem tudtok olyan motorbontókat, amelyek foglalkoznak Rs 125 alkatrészekkel?
Aki tud az lécci Írja meg!
Köszi
Én is azon vagyok, hogy akkor 20000-et még hozzá teszek, és akkor lessz egy új henger benne!
Különben meg azt mondták a hüvelyezésről, hogy nem lessz olyan mint a régi!
Attól félek, a hüvelyezés szar lessz,és a kkor kibasszunk egy csomó pénzt, és még utána hengert is kell vennem!
Hát ha hozzáteszel egy kevesett, tudsz venni egy vadi új hengert (45körül lehet kapni legolcsobban), sztem felesleges 20ezrekért hüvelyezni...
Mi a véleményetek a hüvelyezésről?
Érdemes megcsináltatni, vagy inkább új henger legyen?
Urak!

2005ös rs hez komplett power kitt akinek van irjon vagy vegyen fel msn re.....cím az adatlapon..

elöreis thx.
Köszi!
20körül már jó ár
Nem tudjátok, hogy használtan egy Power elektronika mennyibe kerül?
értettem, Főnök!
Tessék?
Azért nem tudod mert akkor még nem volt meg az RS-em de most sem teljesen jó! XD
Majd megdumáljuk, hogy mikor!
Tőlem tudnál vegyél fel msn-en
Honnan tudnák szerezni RS-hez indítórelét és mibe fáj egy ilyen?
Fontos lenne légyszi írjatok!
Remélem nem lett bajod!
Rs-el elestem msot pihi van
szia, igen az én volnék... majd összefuthatunk...reméllem holnapra meglessz az rs ...majd délután lenézek a szerelőhöz...most nem vágom ki vagy ....nincs kinnt képed...
Félre ne értsd! Én ugyanugy rohadok a pénzemért, mint bárki más.
na, legközelebb kimegyek, és ha meglátom hogy nem teszed oda magad 110%-on, szégyne szemre megpofozlak!
így is csináltam. csak miután rájöttem, hogy már felesleges fogni a kormányt, mert már nem tudom visszahozni a gépet, inkább elengedtem. legközelebb végig markolni fogom a kormányt, ígérem!
Egyre olcsobb lesz. Megtud romlani?
Mikor lesz a DT?
castrol A 747 eladó 4500ft/ liter nagyon jofajta és nem romlott ha valakinek kell
06 20 231 58 40 vagy msn az adatlapon
akkor lassú voltál! legközelebb markold a komrányt mint a GP-s faszok mikor már rég csúszo lakkor is!