Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fordulatszámot figyeli, vagyis a gyújtás jeladót!
Az" elektronika" valszeg valami ultraprimitív fesz, vagy inkább freki figyelő,ami egy meghatározott fesz(inkább freki) után átbillen,és egy nagyobb impulzus után, egy kisebb áramot ereszt a behúzóbaszra, és azt meghúzva tartja.
Nem tudod, hogy, hoyg tudnám leellenőrizni az elektronikát és a mágnesbehúzót ha már nincs benne a motorba?
A mágnesbehúzóra gondolom áramot kell kötni és akkor be kéne húznia...
Boncoltam már fel kiöntött elektronikát, a műgyanta sem végtelenségig hőálló, 2-300 fokon szépen megkocsonyásodik.
(kivéve amelyik nem:)
Hali!
A power cuccokból csak az elektronikát mennyiért adod?
a Craig Jones-ról feltöltött vididhez nézz már be pls...am nagyon grat hozzá tényleg szép és egyben nagyon szomorú :(
Köszi!
ktmktm@freemail.hu itt érdeklődj
..... 500 km alatt természetesen poweroztam meg élveztem a dolgot . de hazafelé a 150 km alatt mértem egyszer poweroztam az autopályán mert néztem a fogyasztást normáltempoval :)
Szerintem az elektronikával nem tudsz túl sokmindent kezdeni mert az egy szar préselt műanyag doboz.
Valakinek nincs kéznél egy kidobásra ítélt power elektronikája, eseglet, maga a behúzó?
Belenéznék, hátha....
Valaki nem tudja, hogy egy power elektronika használtam milyen árban mozog?
nem akar valaki bp közeli motorozni ma egyet? mondjuk dobogókő?
Köszi, ezzel nem vidítottál fel
anno az egyik mito-m kivolt támasztva és szó szerint falta a benzint
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a power nyelvem ki van támasztva mert beszart az elektronikám így nagyon sokat eszik a motor?
Oké köszi szépen!
Hát erre nem tudok mit mondani a motorodnak nem lesz baja de nem lesz olyan hatása a powernek!
Az a mélyedés azért van ott h könnyítse a kipufogó gáz távozását ezért ha teheted sztem fordítsd meg ha nem jól lett összerakva...
És ha fordítva van berekva akkor mi a helyzet?Válaszod előre is köszi
HI
Mélyedéssel fölfelé!
Nem, csak Mo.-on forgalmazzák a Talma replicát ? mert itt van egy olasz :S
Sziasztok aki megtudja mondani hogy a powernyelvet hogy kell belerakni a hengerbe az szoljon!a méjedés a nyelven lefelé legyen vagy felfele!Válaszokat előre is köszi
MI az hogy egyszer poweroztál? egyszer nyitott csak kia powered? hány ezerig pörgetted 500km-alatt?
Nekem a futura soha nem evett 7 felett! Pedig nem kíméltem! (34-es karbival természetesen)
az kemény a 3-4lityo fogyasztás:D nekem amikor bejáratós volt ,úgy tötymörögtem mint egy fogyatékos, 5000nél kb pakoltam fel és olyan finoman mentem vele, hogy az maga a beszarás.Erre kb 7lityo jött ki fogyasztásnak. Amikor kenem neki eszi a 10et, kemééééééééééééény 28as dellorto és nuku power