Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne ijesztegess :)
csak meg ne ragadj
Üdv emberek
Itt vagyok balatonparton egy internetcafé ban :)
moci kint áll a parkoloban 500 km-t mentem már a 2 nap alatt :) és még haza is fogok érni keddre
jah tényleg arról a szutyokról szakadt le
D207 el nenagyon döntögessél mert taknyolás lesz belőle!
alapból kb 4-5 éves a gumi ami alattad van és ha egyszer majd leér a térded akkor valszeg a könyököd is lefog...
Vegyél rá fasza gumit és azzal próbálkozz!

ha kell akkor tudok gumiba segíteni, vagy majd késöbb műanyagosba
20/5140810 vagy MSN
képet vagy linket dobhatnál róla,de egyenlőre még csak egy gyors gondolat a dolog,meglátjuk milesz belőle...
kitudja
szia nem sok minden van mikor hozzád kerül eredetiségvizsgálat 15000ft átírás 2000 körül ,törzskönyv forgalmi 4000- 5000 ft utána évente teljesítmény adó 2000 biztosítás 7000 kb ilyesmi az rs em eladó ha érdekel !
májvip:D tuti
sziasztok!

letudnátok írni hogy egy papiros Rs-re mit és mennyit kell fizetni évente? gondolok itt kötelezőre,műszaki stb....
előre is kössz
sziasztok valaki tudna nekem segíteni van egy rs em és már régóta szeretném letenni a térdem a tempóm jó az üléspozicióm jó és ennél tovább nem tudom húzni a motort mert ugy érzem kicsúszik elég magas is vagyok de nem ér le lehet hogy a gumi ? dunlop 150/60/17 d 207 abszolult nem csúcsos ! meg írnátok mi a véleményetek!
http://www.sportmotor.hu/tagok... / fényképek 17-18kép felülről:D azért ottfigyel a moccorgó cska tudnám honnanvan meg neki
...helyett?
a te rs-edben is megcsináltad...nekemis meglehetne aszámok alapján...
alul picit gyengébb, felül viszont sokkal pörgősebb, és tovább elforog, na meg a hangja...:)
érezhetően dob a teljesítményen?
a sima arrow új ára 96ezer ft, ez a challenge valamivel drágább kb 20e ft-al. aprilia szalonokba tudnak hozni, de csak simát. Ebayen van mind2.
Ata mibe fáj egy i9lyen rendszer újan? hol lehet ilyet kapni?
Törött motorhibás Rs-t vagy Mito-t keresek!
Hali!
Valaki tudna adni valami tippet h mi baja lehet a motoromnak nem akar 10000 fölé pörögni!
A karburátort és a levegőszűrőt kitakarítottam...
azaz nsr-re való arrow rendszer
ez meg Rs-re való...ha nem tünt volna fel
itt a képek
Csak az elektronika külön nem eladó?