Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki adjon már valami tippet h miért nem pörög a motorom 9-10000 fölé?
Gyertyát már csaréltem benne (NGK B10EG) a levegőszűrőt és a karbit kitakarítottam!
Köszi!
itt a jó idő, süt a napi, király.
Megolvadt az aszfalt a sztender besüppedt a motor meg eldőlt XD váááá :D
napszemcsi?
Jaj, ez lemaradt:)
Fúúj, gazdag genyó, apuci alád tolta görögországot
azt a szűklátókörű kurva eget! Most irígy vagy? Ha te apád rakta volna alád, visszautasítod? Tuti nem..
KülöNben meg a szimód nem viszonyítási alap, mivel az volt a föld legelbaltázottam simsonja :) És az volt a legjobb amikor 100fölött hirdetted, hogy mennyi munka van vele meg minden :))))) Senki nem fogja értékelni, főleg ha még nem is lett szép.
Máskor hagyd már ki ezt az apuci aládtolta szöveget, mert annyira szánalmas. Nyilvánvaló hogy egyikőnk sem fog 15-18 évesen csak a nyári melóból venni tudni egy 700rugó -1,3milkó körüli gépet. Jó rockandyt leszámítva, mert az egy rohadt mákos gyerek ilyen téren.
Úgy látszik az NSR mellé ingyen adták a kisebbségi komplexust is. Fáj hogy nem lehet RSed kisfijam? :)))))))))))))))))

megyek görögbe nyaralni srácok, gondoltam itthagyom ezt a pár sort emlékbe, legalább RS topichoz méltó :D
Gondolom víz van benne elég de ha nem nézted akkor azt nézd meg, ha van elég akkor kapd le a hűtőt és alaposan takarítsd ki!
a szokásos szöveg...
mondjuk hogy apuci alátolja a mocit arrol én nem tehetek...meg ha választhattam volna a 2 közül biztos,hogy a simo-t választom!meg azé az nagy külömbség,hogy ki veszi a motort...te,vagy apuci...
ezt azért birom hogy leszólja a másikat mert neki csak "zümmögő" 50ese van! nekem meg úgyrémlik hogy neked az NSR előtt meg simód volt szal ennyit erről, lehet nemsoká eladja és 600asa lesz...
Még kicsi, ne bántsd már
ismét egy hülye kérdés: milyen gyertya való az rs-be? :D
enyémbe ngk br10eg van, jó ez?
szerintem keresztbe nyelném a kis 50-est de biztos zümmögne azért a kis édes ,azt tettetve mintha menne is
igen valami olyas mi
de majd meglesz csinálva hogy szedje a talpát
akkor az enyém maszek :DDD mert nekem kicsit másként van a kiegyenlítő
ammeg milyen? félpóver?
magyarul egy fojtott gép,nem?csak benne van a póóvernyelv fixen és csókolom..
a kiegyenlítő tartályt 1 imbuszcsavar fogja és kilehet hajtani oldalra, utána már csak a 2 aksisarkot leveszed és ki is jön az aksi, nemtom mi ebbe a hülye megoldás.
télleg?!hm...érdekes!pedig tök ugyanolyan mint az enyém!meg mintha az én kertembe lenne....na mind1!lehet ugyanolyan kertünk van?
Én különebn már kerestem róla infót, de nem találtam!
Nekem volt fent hátul Vágott Michelin Pilot Race, azzal simán le lehet fektetni!
Most Dunlop Riedeen ( aszt hiszem így van írva ) azzal még sajna nem sokat mentem, mert beszart a moci!
Kb 200 km alatt tudtam azt is fektetni olyan jól, mint a michelint!
Pedig ez a riedeen nem egy mai gumi!
Télleg, valaki ismeri?
én a légszűrő hátsó csavarjaival baszakodtam :D nagy a kezem, szar szerelni vele XD
Amúgy mennyi egy kilométer óra spirál bele?
Ne aggódj,nekem is ez volt,termosztát volt szar.