Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó estét!

Mai est folyamán én is RS tulaj lettem
Van neki,itt van nállam csak elhoztam megcsinálni ami eltört neki Csak bohóckodunk
délután még aztmondtad hogy váltókar már van csak lábtartó kell mostmeg már eltünt azis? na mindegy váltókar van itthon hétfőn meg hozok neked lábtartót is persze csakha akarsz motorozni
gyorsan lehúzta az aszfaltról a borítást
De büszke vagyok rád,igazi teso vagy! És fejlődtél Tudod miről van szó
Menyj el a dixlexiás orvosodhoz,még mindíg nem tudod ,hogy nagy betűvel kezdjük a mondatokat,meg hogy nem teszünk + betűket az értelmes szavakhoz,Amugy én tudom mikor hagytad el,Mikor bemutattad mit gyakoroltál a motoros éveid alatt,de ez nagyobbat szólt mint vártad
akkor ez volt a baj. Hiányzott a kurva váltkora. De nem vágom hol hagytam el
Hali!Sajnos ha előbb szólsz én tudtam volna,de ma postáztam el az egyetlen váltókaromat
kell a vesém vagy mi van?

most beszélek ádámmal...
Sziasztok uj rs tulaj vagyok és nem értem miért nem tudok váltani, nicns a bal lábamnál egy kar amivel pakolhatom a sebsségeket. Aki tud valami megoldást kérem segitsen
Heló
Szeretném a segítségeteket kérni, hogy a lánc alatti "gumi" helyére mit rakjak be? Már próbálkoztam mindenféle anyaggal, puhával, keménnyel, gumival, betonnal (na jó azzal nem) és mindet elette a lánc.
Nem kell cash benyat allom, szabadstrand ingyenes, meg szenyat is allom. Na?

kedvem még lenne csak nincs cash... ádám log nekem 9 rugoval
Ne aggódj, viszem a szerelőmet magammal!
Persze,csak le kell mérni és megfelelően illeszteni,de a vásárláshoz kéne vki olyan aki ért a dologhoz.
Összekopik az valaha az új dugóval?
Srácok! Használt hengert érdemes venni?
Ha nincs semmi baja?
Megse el vele senki majd szolok zsido batyjadnak. Neked nincs kedved?
Thx a válaszokat még gondolkodom rajta nem sűrgős a dolog :D
Szvsz nincs benne folytas olvass vissza 2 oldalt!
az ötlet te
Hali
Most vettem egy 2002-es Aprilia rs 125 -t és lenne pár kérdésem hozzátok, hisz ti tapasztaltak vagytok.
Ja és egyáltalán nem értek hozzá, eddig 125-ös aprilia leom volt.
Első kérdésem az lenne hogy miért van az hogy ötösbe 10 000 -es fordulatnál kb 110- 115-nél felváltok 6ba de ha nincs lejtő akkor tartja a sebességet, de nem gyorsúl. kérdésem az hogy miért van ez?
A másik az hogy nem gyári a kipufogó, lehet benne fojtás ( Tényleg totál semmit nem értek hozzá)
Magyarul arra vagyok kiváncsi hogy miért nincs erő a gépben, lehet benne fojtás?

Ha nagyon hülyeségeket kérdezek akkor bocs , tényleg nem értek hozzá.
Mi nice?
Castrol A 747 motorolaj elado 6000 ezer forint literje (versenyolaj) eladó még rengeteg alkatrész irjál nyugodtan
nice