Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy fingsz mint egy lány
Csak azé vigyorogtam mert oda szúrtam,az ,hogy a bence sátra meg tele volt,ő dolga,én arra nem jártam,,másik ,videon tisztán hallatszik a végén hogy mit csinálsz szal annak is megvan a tettese
aaham elegem volt hogy este fogdostál és tele volt a bence sátra elhasznált durex-el és kicsit gyanus volt hogy vigyorogtál
de végül aranyosan elaludtál ott hátul a clioba,miután rácsaptam a fejedre az ülést
Ez elég béna volt,de nem tudom ki simult a sátorban madarason csak hogy ne fázzon
az volt a gáz hogy egy buzi követett és mondom inkább korházba kerülök csak segbe asszon hátulról. És lám még mindig élek és még letudom guritani a napi 1 barna sziklát a hegyen
Kösz!
Te meg anno biztos rossz ívet használtál auchan parkoloból kifelejövet
óóó te rohadék..
te meg gyere már ki a bokorbol.
Te kis buzi!
De látod eleve ez a külömbség közted és köztem,én eljutok a manselig de te megragadsz a gecibe már a box utca kijáratánál mikor zöldetkapnál ott maradsz a faxba ..Nem én kuncsorogtAM MULTKORIS HOGY VALKI VEGYE EL A MATRICÁMAT
Képek Tomi fetrengéseiről a Kawasaki zxr-400-as tipusú motorkerékpárral elővételben rendelhetők. Igényes esések lesznek lefotozva. Egy amatőr esései-t majd meglehet tekinteni augusztus 8.-án. Belépés ingyenes. Fantasztikus tigrisbukfencet fog bemutatni Tomi a mansell kanyar elött. Gyertek sokan kell neki a biztatás. Aki kimaradt belöle ismétlen kérésre elővételben csinálok neki emlékképeket
Te is itt vagy volumass?
800-at vagy hogy
ezzel is meg azzal is megragadt,oly midnegy mit tesz fel !De ha midnen igaz arrow tovább ment mint 400méter..,...
nekem volt mind 2 kb hangra van különbség a jolly öblösebb és jobban néz ki, de kb ugyanazt tudják
no meg tudná mondani valaki hol kell megitatni olajjal az eres 50et? azért írok ide mert rs50 fórum halottabb ...
"Yamaha yzf-r 125,akrapovic rendszerrel 30 lóerő!"
Nem létezik,h ilyet valaki elhisz!EZ NEM IGAZ!
a HAVEROM SZERINT!
Én is csak röhögtem!Az rs 125 az GÉP
Akkor nem volt senki hegyalján motorral
pedigláttam valamit..
06-20-257-09-47 ezt érdemes hívni mert ez állandóan ott van a ringen ez a telefon
Jeee! Na majd akkor beszélünk! :)
jó hogy rábeszéltelek mert ennyi papírt fizetni egy jollyért :S és sztem nem sokkal vagy talán lehet semmivel se jobb mint az arrow. + arrowhoz olcsón hozzá lehet jutni használtban. haveromnak is az extremára 5 ropiért lett arrow használtba, csak annyi volt az alku hogy a másik gyereknek pedig gyári kellett ....
Hello!
Valaki meg tudja mondani a Kakucsring telszámát?
"Yamaha yzf-r 125,akrapovic rendszerrel 30 lóerő!"
Nem létezik,h ilyet valaki elhisz!EZ NEM IGAZ!
a HAVEROM SZERINT!
Én is csak röhögtem!Az rs 125 az GÉP!