Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyere ki holnap.. jövőhéten elvileg kisebb lehűlés és eső meg vihar jön de remélem nem lesz igazam...
De az ugye téged se érdekel h fék van-e rajta h majd megtudsz-e állni ha megkell! CSak az a lényeg h 180at mennyen semmi más:S
Hy mindenkinek!
Most szereztem be 1 2006-os rs-t de sajna még benne van a folytás és ha kiszedném belöle akkor menyi lenne a vége? Meg menyit csalnak az órrák ha csalnak!
Elöre is köszönöm!
srácok én is terveztem hogy holnap kakucs de jövőhétre marad mert holnap viszem a húgom rutin vizsgára
http://www.windguru.cz/hu/inde... Ennyi holnap tökéletes idő lesz a pályázásra
zárlat! nekem belül a villanyaknál volt eldörzsölve a vastag vezetékköteg és letestelt
Miért bassza ki mindig a 15-ös biztosítékot? Összes vezeték végignézve...
kakucs
hungaroring?
egyébként zuhi lesz, ha jól csal a meteorológiai érzékem..
ennek örömére akkor hozd a testsúlyod meg a bőrruhád és holnap délután leszünk kinnt páran ringen.. max seb. rekord megvan akkor a következő cselendzs a körrekord felállítása...
Új rekordom, 100kg+ bőrruhában, ma 4sávos, szélcsend, nuku lejtő, kb. 30fok
164km/h óra szerint, 11100as fordulaton kb.
Örültem mint majom a farkának, eddigi rekordom (vacsiúj volt a motor, legelső bejáratás után) 162, szóval megdöntöttem :)
Egyébként ha lett volna hely még ment volna, talán
I Love RS125
Én se azért adnám el ;))
ja, de nem ezért
eladta
és hogy intézted el ?
én is kimegyek de csak ha jó az idő
holnap megyek énis kakucsringre
yaaaa felhívtam... szombat toyota nap vagy mi.. vasárnap meg valami motoros bajnok futamot említett a csóka... de addig lehet menni rendesen .. holnap nincs semmi rendezvény...azt mondta a pálya tiszta de ezt azért anniyra nem hiszem el amíg nem látom és nem dolgoznak a pálya körül....
Ata!Te mennyiért tudsz szerválni rsemre akármilyen kiput?Mert már arrowot találtam de nemtudom h máshol milyen árban van mert ahol néztem ott 63e
Te holnap tuti kimész? Mert néztem előrejelzést és eléggé esős nap elé nézünk bár lehetséges hogy mégse de ha igen akkor én nem megyek ki csúszkálni
Nekem is így volt
francokat add el, rengeteg embernek így van, köztük nekem is.....
nee gondolkodj menjél motorozzá ha valami gáz van kend az apriliara
azt akarnék igen...
motorozz!