Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlök MINDENKIT.
Már eddig is olvasgattam a fórumot,de most h meglett a mocim gondoltam belépek eme közösségbe énis.
Sajna elég sokat dolgozok így nemsok időm van fórumozgatásra,de ahogy lehet benézek.
Jelenlegi Rsemnek van némi baja:
Akitől vettem aztmondta h " ÁTSZELEPELTE " a karbit--szerinte most folytatlan a vas,de mégse tok vele 130-nál többet menni.
MI LEHET A BAJA?
de érted, mivel a szelepet max szigszalaggal tudnám visszarakni, nem igazán lehetne visszazárni a szelepet tartósan. No meg motorozzon a kotera zárt szeleppel, mint kiderült hónapokig úgy volt, és végre Asziék megcsinálták :) Egyébként Aszalósék is azt mondták hogy nekik is hasonlóan/ugyanígy tört már szét szelep, Geri is említette. Szal nem fogok "öngyi" lenni, ez nem épp a motor hibája.
zárt powerrel is tudsz motorozni
igen jó! arra való
Jaah, tényleg, akkor mind1, csak segíteni akartam. szar lehet motornélkül. Ha lenne nekem odaadnám neki, de csak egy "nyitott" nyelvem van
neki nem olyan powernyelve van mint ami neked volt.
A ducati-d valami hihetetlen gyönyörű!
Tyt mért nem esztergáltatsz egyet? Nem nagy ördöngősség. Sőt nem is kell elsztergálni, elég fúrni meg köszörülni.
VérRs mi nyíregyen szoktunk gurulgatni, mégse szólsz. Bár mondjuk 600+, de biztos tudnál velünk tartani.
lassan venni kell egy tartalék motort ... ha az egyik rossz ott a másik ...
ma besüllyedt a sztenderem és eldőlt a gép ....
kijavitottam a fényezéshibákat az idomon . de az indexem eltört. nem tudjátok mennyibe kerül egy uj index kompletten ?
eladó rotax 122-es hengered nincsen?
mondjuk 1 kis gombamártással körítve?
hidd el hogy ízekre szednéd, csak pénz kérdése.
De mint mondtam már tárgytalan, többen tudnak csak nyelvet.
ELADÓ Aprilia RS125
http://www.hasznaltauto.hu/2200920_aprilia_rs_2004
vagy
h
ttp://www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=99207&c=2460

Érdeklődn
i telefonon, itt a fórumon, vagy az adatlapomon megtalálható e-mail címen.
köszi szépen
és pesttől tarvisio mennyi idő kb? nem a bmw vel persze :)
Valaki nyír1házi emberekének nincs kedve gurulni egyet?
M7-esen Fehérvárig ott rá a 8-asra Várpalota,Veszprém,Herend stb,Körmend, Rábafüzes.Szlovénia felé nem szeretek menni.
Köszi zsolti
ezen vacillálok énis
az m7-esen meddig mentek? majdnem a határig? és onnan fel rábafüzes?
ha leírnál 1 pár városból álló állomást az nagyon jó lenne...
ksözi
Nekem is van komplett power szettem.

De senki kedvéért nem fogom ízekre bontani, olyan mintha egy pakli magyarkártyát árulnék és neked kellene a zöld tizes. A többi szart sem ér a másik nélkül.
Joci mi mikor olaszba megyünk általában Rábafüzesnél megyünk át Ausztriába,ott kb 40km meg vagy 5 falu és fent vagy a pályán és Tarvisionál megyünk át olaszba,gyorsabb mintha felmennél bécsig hiába van úgy végig pálya.
Aztán minek az neked? .Amugy dsr02(kukac)freemail.hu.Csak nem a Zip érdekel?
én az fzr-nél kérdezgettem, meg magam is úgy éreztem, és azt is mondták hozzáértők, hogy forgassam nyugodtam, úgy ahogy a motornak jólesik..
ja egyébként ez az egy probléma az RSel, igazából forgatni kéne mindig, hogy szépen kitisztuljon mindenhol. Én viszonylag sokat megyek Asszonnyal, szoktam túrázgatni is, és nem forgatom állandóan halálra. Túlságosan univerzálisan használom, néha bevásárolni is ezzel megyek ;))))
Egyébként még a szakim próbál vele valami okosságot kezdeni, de szerencsére már jelentkezett Bakonymotor hogy van neki eladó, van italmondoéknál utángyártott (? ammegmilyen lehet? ), elvileg Geri beírja ma este hogy neki van -e. Trojáknak is van elfekvőben, csak holnap megy nyaralni, és apám szíve szerint jóóóó sokáig halogatná az ügyet, mert addig sem motorozom. Minden esetre meg lesz oldva a dolog így vagy úgy, csak már mennék motorozni :)))
Holnap reggel kiderül hogy csinált e csodát a szakim (nem sok esélyt látok rá, meg hitetlen is vagyok), aztán okosabb leszek.
Lejjebb kialakítani a mélyedést, azért elbaszott ügy szerintem, mert akkor a méretei el lennének cseszve. mm-re húzza be és engedi ki, ha most megváltoztatom majd fél centivel, nem hiszem hogy királyság lenne.