Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello RSPetya!
Egész múlt héten Balcsin vagyok.
A matricázó Horvátországban van munkával kapcsolatos utazás.
Megcsinálja visszajön és repülök hozzá :)
Motorozás hmmm MEEEHHHHEEET! :)
aki fikázta az arrowot az hülye... a srác aki a képen van az elöl megy az adacon és arrowja van
érdekes módon az arrowot fikázó, jolly moto fanok sosem támasztották alá érvekkel vagy bármivel hogy miért lenne jobb a jolly. Aszalósék szerint is tökéletes az arrow, Ők is azzal mennek..
ha rám hallgatsz akkor nem veszel jolly-t. én olaszból hozattam. Maradj nyugodtan az arrownál... brit bajnoknak,és az adac bajnok motorján is arrow van!
és jollyt honnan szoktatok beszerezni?
motorline ban kell lenni arrownak
akkor pontosíts.
rsata!Tuning rábeszélt h nem jollyt hanem arrowot kell vennem!Hol tudnám beszerezni?de lehetőleg újat szeretnék vagy alig használtat
nem
helónép.

eres 50net is ugyanott kell megitatni váltóolajjal, mint a 125öst?
Pedrókám...

Nem írsz, nem hívsz, azt hittem már világgá mentél...
Holnap van az uccsó nap, hogy dolgozok, ha gondolod motorozhatnák egyet a héten. Délelőttől estig, vagy ahogy az idő(d) engedi.

Kipufogóddal mi a helyzet?
És beszéltél már a matricás fickóval? Most már kíváncsi vagyok, hogy megtudja e csinálni az én matricámat illetve azt a karbon hatásos csili-vili cuccot.

Majd írjál, aztán beszélünk! ;)
volt valaki hegyalján akinek ijen motorja van?
hát muszály volt valamivel menőzni a deszkás csajszi elött, ha már a gördeszkatudásommal nem tudtam
Ez egy jó elképzelés... beszállok
leginkább valamelyik playmate-et képzelném el magamon
tegnap este nem kicsit voltunk lazák rockyval:D korizgattunk, deszkázgattunk meg rocky kicsit villogotott a motrorral
Egyetértek azok a szivacsok szart sem érnek, én is kivágtam a francba...
Én még jól hozzá tudtam jutni egy UFO-hoz, és azóta is azt használom.
Hisz két keréken élem az életem, de az a kettő egymás előtt legyen ne egymás mellett... közötte egy székkel :S
Nem nem a pemüben dolgozik, hanem az Elastogran-nal PEMÜ mögötti cég
szerintem nem lehet így megmondani hogy melyik a legjobb. Eleve a "legjobbság" egy marha relatív jelző. Miben a legjobb? Ár/érték arányban? Tartósságban? Védelemben? Marketingben ? :)
Én aztat mondom, hogy a felsőbb kategóriákban inkább már csak ízlés kérdése. Azok a ruhák nyilván többet tudnak mint az én megaolcsó Shoxom, de bízom benne hogy ez is megvéd baj esetén az ócsó protektroaival. Viszont még sok komolyabb ruhában sincs rendes gerincvédő, költségmegtakarítási (és a gerincvédőgyártók megélhetési) okainál fogva ragaszkodnak a polifómhoz :) Ha van egy kis esze a motorosnak (mindenkire vonatkozik) a dzsekiben lévő gyári "gerincvédő" szivacsot jóóóóóó messzire elhajítja, mert semmire nem elég.
a PEMÜ-ben dolgozik faterod?
Hát a kushitani nem feltétlen a legjobb, de legalább elkérik az árát.
Az alpinestars is sok különböző energia elnyelős rendszert is tesztel(t).
Többek közt olyat amilyet édesapámék is gyártanak Poliuretán millió felhasználásra alkalmas anyag, a BMW ruháiba is azok vannak használva, egyébként úgy hívják hogy viszkoelasztikus hab!
Szóval nem feltétlen a ruhán múlik, hanem a protektoron... :P
Mindenkin elgyen valami és kész :D
Énis azt mondom amikor nem 2rugót fizetek biztosításra hanem 6ot, meg amikor jön a teljesítményadó! meg vételárnál nem 100al olcsóbban veszi az ember...
Van Dunlop D207, D207 GP első gumim!
6000pénz!
(pályán használt közepe majdnem új)
pedig az rs sokkal jobb

ha bevezetik a rendszámot a 50esekre akkor lehet h fogunk venni a bátyámmal pályára rs-t

valszeg igen olcson fogják dobálni a papirnélkülieket.
azt mondják akik értenek hozzá hogy a kushitani ruhái a legjobbak a világon.
azokban ütéselnyelő lágyprotektorok vannak.
megelölegezve h miért használnak alpinestars ruhákat, azért nem pénz beszél kutya ugat.
(elöre érzem h megint kedves lesz a válasz)