Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb. 2000
2000ft kb!

nem tudom mert d207el nem mentem. d207f-el mentem de nem tudok róla mit mondani mert amikor azzal pályáztam akkor a mostaninál 3x bénább voltam tehát nem hiszem h nagy feladatot állíottam volna guminak:D
nézzek 1 olyat hátulra is? vagy jó a d207 hátulra ? amúgy mennyi a gumicsere 1 normál gumisnál?
nem tudom mert nem volt sok tapasztalatom. de ami puha és nekem nagyon bevált az a michelin pilot race. kakucson bedöntve volt h bedöntve keményen bele kellett nyulnom a fékbe a sok kacsázó miatt és elkezdett a gumi nyúlni mint a takony de nem csúsztam el. ezt többször is eljátszottam és qrvár meg voltam vele elégedve. egyszer meg elkezdtem vele fáradni, kikatapultáltam magam a rázóköről, vissza aszfaltra és csapkodott a kormány koppanástól koppanásig, visított a gumi de megint csak nem csuszott és nem lett bukta belőle... szal én azt a gumit nagyon tudom ajánlani!
esőben mondjuj para:)
Benő! jövőhéten megyek Mezőberénybe állítólag ott sok jó használt gumi van (előre akarom mert állítólag kagylós) -szterelő mondta én azt sem tudtam mi az ... szal hátulra marad a d207 előre vmi puhát szeretnék mik a jók ? a dunloaopból tudom hogy d207gp d208gp d209gp és a többiből melyik a jó? majd felírom magamnak
nekem nem biztosra mondták. egy ott motorozó srác mondta h lehet el lehet intézni! szal meg kell kérdezni azért előtte
hát elég proli dolgok vannak benne... bár izlések és pofonok, de szerintem kicsit cigányosak
Gyere at azt elmegyunk valahova
ki kér még egy kört?Fenn a kéz
mivan, he? hívsz aztán ki vagy kapcsolva? namilegyen holnap?
azt gondolom inkább megitták, már lehet nem is látnak
és az nem ég?
válogatós mindenit...
csak etil alkohol volt
remélem volt álatok feles benya meg gyufa. molotov stb
Tyt nézd hol jártunk
de a kezét felrakta
bakonyi mÁ mondtam hogy hijjÁ nem? miÉ nem hisz?h ha nemtok motorozni!
Gyári uj ROTAX 122 es henger eladó!
Ára: 49990.-pénz.
érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
va
gy itt
Úgy emlékszem Bencének azt mondta mehet,szal...
fene a jó dolgotokat! a munkásember meg poshadhat a munkahelyén
Én tolom a búrám ringre, ha felenged aszi a leveli békával
ma