Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elmondom hogy Csongi az ugyanolyan rs-ét, mint ami neked van 3000km-rel 500.000-ért tudta eladni ugy hogy adott még hozzá pályaidomot is. Meg ha megnézed mostanság senki se vesz rs-t. 2t és a sok marha nem akar vele bohockodni. Ezért vettek most kurva sok Yamaha yzf-r 125-öst
Jövő héten jelentkezek akkor majd ha aktuális lesz, mert elvileg jövő héten kapom meg a moccot.
szivacsos gumis? miről beszélsz? minden jobbféle teknőspáncél a következőképpen épül fel: belső puhább réteg (ami a testeddel érintkezik), talán ez lenne a szivacsos gumis? Azért a szivacsnál sokkal keményebb :) Szóval ez az ütéselnyelő/eloszlató réteg. Ezt fogja egy fém váz jobb esetben, és erre jön a műanyag héj, ami darabokból épül fel, a mozgást segíti és merevít. Nem véletlen használták ezt a rendszerűt (alpinestars) a motogpben is. Kenguru gerincprotektor néven fut (nekem is ilyen van, shoxos), kelomotornál 12ért megkapod. üdv
Hali! Lenne MSN-ed esetleg? Ott meg tudnánk beszélni, de ha minden oké vele akkor megvenném! Köszönöm a választ előre is! MSN-em: rdani8@hotmail.com
20ezer forintért tiéd a power szett. (alku NINCS)
0630/6963423
Varga Zoltán
Sziasztok!

Nem lenne vkinek eladó egy komplett powerkitt? Aprilia Mx 125-be kellene nekem Ha tud vki az szóljon legyen szíves Köszi előre is!

ő a nagyobb , de amúgy még majd elválik, csak sikerüljön jó új tulajt taláni a kisgépnek
akkor csak egy lehetőség marad... einstand a dukira
ha nagyobb vagy mint a bátyád akkor nyertél
még nem néztem ki, az RS-t szeretném eladni előbb
nagyon sokat gondolkoztam h eladjam-e, tényleg nagyon jó tanulómotornak, de erre jutottam hogy eladom

ha egy új/haszbnált gépről lenne szó akkor suzuki és kawa jönne szóba, de a vétel még nagyon messze van
(ducati lenne amúgy amit vennék, csak elég a családban egy, meg nem akarok nagy összegű cserét, és így lehetne cserélgetni bátyóval)
és kinézted már az uj vasat?

ami az rs után lesz?
most szeretnélek kiábrándítani abból, hogy egy dukit csak pénzes emberek vehetnek, NEM ÍGY VAN!
használtam vannak nagyon jó gépek, és ha azt nézed egy jó, hasonló adatokkal rendelkező japán gép is ilyen árfekvésben van
mint ahogy mondtam a motort tesóm és én használjuk, de bátyóé
mostanában úgyalakul h ő haszálja majd csak és én szeretnék cserélni, mert kinőttem az RS-t (hozzáteszem nagyon szeretem ezt a motort)

sztem ez hülyeség h 500at, 600at ér, a használtautón lévő gépeket nézve nem ez az optimális ár
ha valaki megnézi a gépem, nem ezt venné észre
de ha rosszul látom elöre is elnézést kérek.
ne haragudj h beleszolok de ha van egy ilyen ducati akkor mit szenvesz h mennyiért add el az rs-t?

lehet h én látom rosszul de azér egy ilyen duki birtoklásához kell egy anyagi háttér.

szerintem fél milla az az ár amiér elviszik az rs-t
bátyómé és az enyém, most közösen használjuk (de én megyek vele többet)
a ducati a tiéd vagy apádé?
senki nem fog neked 700e -t adni erte. ha makod van 600korul eladod.
Az tudom hogy az én ármegítélésem sok, de amit te mondasz, hogy 700, az nagyon kevés.
Ez volt az első komolyabb motorom és nagyon szeretem, kímélem(még talán túlságosan is), nem ennyiért szeretném eladni, sztem tuti többet ér, mint 700.

Tudnátok nekem tippet adni abban, hogy hol érdemes érdeklődni, melyik hasnáltkereskedő veszi be elég jó áron?
700-körül el tudod adni
csövi

Miért szted mennyi a reális ára?
ennyié má ujat lehet kapni, mármint uj kasznist.
sztem bár csak lenne 1 ilyenre pézem. akkor tuti vennék valami vagyobb turbót :)
Érdeklődni telefonon, itt a fórumon, vagy az adatlapomon megtalálható e-mail címen.

Új ár! és az ár irányár!
nah akko mingyá indulunk asszoinnya,
nem jössz el mekibe bvagy burgerbe elmegyxunk érted
kiletté vágva :) pedig a zsurizésre lettem volna kiváncsi...