Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fuck you
vannak nagy ikeás párnáink. figyi má keress má nekem sexi vagy nem es linket amibe voltá he de mostan
és? te hogy vered úgy hogy a szomszédok ne dörömböljenek át?
érdemes igen. liszt tojás zsemlemorzsa így kell bepanírozni! ha kettőt raksz fel akkor sütés után csinálj 1 tartármártást. holnap időbe...
Szevasztok!
Mi a véleményetek a bukógombákról?
Érdemes felrakni?
Több előnye van, mint hátránya?
általános, szokásos semmiségek, ami miatt vitába keveredsz 1 nővel...
vita? mirő?
épp élménybeszámolót tartok, hogy bementél a vízbe és feljebb nőtt a vízszint...
megy itthon a vita kéremszépen...
nem értek egyet veled. ennyiért csak olyat kapsz amire műanyag elemek vannak szegecselve...
ha megnézel egy olyat ami szivacsos-gumis, az más kategória
ja! bár elfelejtettem sört venni, úgyh le kellett szaladnom most.. eléggé rámjött a mehetnék, csak összes span balcsin van.. te meg anyu szoknyáján..
azé remélem jól érezted magad dagadt :)
vagy gyere te is strandolni!
Itt a nyar. Vallalj munkat mint pl dani vagy tyt! Nem szegyen az! Jogsid sincs? Ha nincs penzed mibol tankolod stb?
nicnsrá pénzem
ha annyira jó rendszámostasd le és csinálj jogsit...
Szevasztok!
Mi a véleményetek a bukógombákról?
Érdemes felrakni?
Több előnye van, mint hátránya?
elakarom cserélni vagy passzolni rendszámos rs-re . azseérdekel ha 98as szarokbele.megbízható motor kb 1000kmert futott gumivan, uj dugóval amibe kb 2000kmer lehet.új első fékbetét kb 1hónapos.a hátsó az tegnapi mert rendeltem nagyvasról meg repsol fékolaj csere.motorolajnak mindig repsollal tömtem.nemcsörög nemszarakszik pöcröf akármikor. szivatótse szoktam használni.rem eltudom paszolni basszamegvagy cserélni. desemmi kedvem nicns megválni tőle mert sose hagyott cserben és istenkirály moci de ezek abuzik rákényszerítenek mert kiselehet itt mozdulni faszom.
nemhiszem de 9000felé nemnagyonpörgettem mert utána már tod nemmegy úgy ésfasznak húzod ha nemegy cska szétbaszod.
Sztem lattak a videoidat es mar vadasztak rad.
Engem hivhat en nem arulok lopott hengert,
De ilyenkor mit írnak fel? Mert engem mikor igazoltattak anno akkor keresték alvázszámot de sose találták meg.... Szóval most akkor berendelnek kpm-re?
én sose néztem le a zsarukat, lehet néhol vannak zakkantak de erre nem.elhaladtuk mellettük normálisna 50-60al szembesáv szkélén igazltattak egy kocsit.gonolom gyoersan befejezték és utánnunk jöttek