Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sosem lehet tudni lehet hogy ők valahol az út mellett álltak valami parkoloban és csak tenemláttad őket ja és vágod ha lett volna rajta rendszám lehet megse állítanak de így azért feltűnhetett aza nagy hátsokerék, hiába nagyok az új 50esek de azért ennyire csaknem meg azért a motoros rendőr sem hulye
azt ők nemlátták teeeeeeeee.
szerintem azért állíthattak meg mert kételkedtek abban hogy egy segédmotor 140 150 re képes
az objektív felelőség miatt szálltak rá a rendszámtábla dologra. Eddig lényegtelen volt hogy látszott-e vagy sem a rendszám, úgyis mindenki azt kamuzta hogy egy közeli családtag vezette a motort mikor lefotózták. Most hogy ez a kiskapu megszűnt, mostmár van értelme fotózni a gyorshajtókat megállítás nélkül.
hát úgy lényegébe smemit azért se szóltak mert előtte szarvaskőfelé kilo40-50et mentünk . csak a rendszám megint.. faszkivan.
mit követtél el?
kettőt lehet tippelni mit ír. eset kb egy órája volt.
nem ér ez 12ezret :) Kelomotor.hun is kapok ennyiért faszányosat :D
én tok adni 10-ért ha kell vkinek
hííjon téged az Apeh ...höhö
A gp-k azok jók. A michelin pilot race is faszás gumi, de most a metzeler rennsport-ra vagyok rákantanva. Hátul az elöl meg slick
full home alone vagyok! meg van ám a magamhoz való eszem
a btnője:d
egyébként meg le merem fogadni h van még valami értelmes ember is s zobádban aki szólt neked h "vigyázz andris! ez csapda"
pedig ez nagy átverés lett volna
most úgy megy mint 1 gyári rs... qrva sok olajjal kb 500km 1 lityó olaj épp + meg rossz fúvókázással
nem dőlök be az ilyen tapsihapsi-s trükköknek!
hülye vagyok! buta gyerek vagyok!
jövőhéten megy beállításra karbi stb meg első teló szimering+olaj mert fújja a levegőt... utánna hétvége balcsin és aztán megyek kakucsra ... haverommal de jobb lenne ha jönne még vki mert ő nem hozza ki a gixert nekem meg fogalmam sincs a pálya etikett izékről...stb hétköznap is lehet menni?hétvégén többen vannak?
fent van már a pályaidom?
most megnézted mit ítam aztán gyorsan te is leírod minta tudnád?
akkor nekem sem fog gondolom ... jövőnyáron vagy utánna tavasszal(attólfügg hogy megy el az rs) meg átkéne ülni 4t re azt meg faszásan alakítgatni... addig nem hinném hogy nagyon pro leszek pályán ... bár 2 nap után az rsel utcán fél cm majré maradt nah mind1 majd látom
fent van már a pályaidom?
most megnézted mit ítam aztán gyorsan te is leírod minta tudnád?
hátulra sztem nincs soft keverék pilot raceből rs-re.