Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan kommunista hangulata van ennek a kecskeméti gokart-pályának. Talán a vasbeton lelátó meg a félig elásott használtgumik miatt

egyébként ez mikor történt?
Na skacok mikor megyunk pályázni a Hungaroringre. Aprilia suli már megy szoval megkéne dumálni. Tyt te vagy a fő hajcsár, szoval szervezd
Kecskeméten pályáztam(először) nagyi46-al meg Fuckyrs-el
itt van pár kép
csak párba tudok...
van most mintásbólMetzeller, Pirelli az 25/pár
és tudok vágatni slicket de abból nemnagyon van 180as az 20ba áll meg...

ja meg tudok neked egy pályaidomot de csak Fej meg farok van...baráti áron
megjött italmondotól a nyelv, összeraktam, beállítottam a bowden holtjátékát, és most már fasza a vas :)
Eladó Castrol A 747. 5 honapos motorolaj (1évig jó) A gyár garanciát vállal rá hogy nem lesz ragadás. Riconusolajbol nagyon fullos motorolaj. Csak külön keverésre. Ára 6000 forint/liter. Akinek kell írjon.
jaa, és tudod mit kell vennünk_? már egészen elfeledkeztem róla, de most hogy drz-m új már nem lehet, képbe került a beta M4.. németben raktam össze egy gyári újat, és gyönyörű motor.. igazi olasz mdinen vonala, szeglete szép.. éééés 1.3 újonan. meg találtam egy régi BIG-es képet!
nem töröltem, scak nem a nevemen vagyok. keress úgy hogy mista sieg .
mért törölted magad iwiw-ről by the way?
Adamot mindenki ismeri! Ö superhos!
ha az istenek is úgy akarják, és most lesz rendes melóm, akkor aztán veszek én is valami faja motort, és ketten verethetjük neki! de ne mismerünk majd meg senkit akinek kisebb van, ok?
a médiában láthattál civil kisbarátom.. tudod az oylan celebeknek mint sok "ismerőse" van..
bocsi, de mi ismerjük egymást valahonnan?
nekem egy olyan foss táskám van amin az egyik zseb pattentos, és ebbe belekap a szél. Körülbelül 190-200 körül a pattent mindig kinyílik és a zseb kinyílik. Ilyenkor egy rántást érzek, mintha kinyílt volna egy ejtőernyő. Most úgy voltam vele hogy leszarom, hadd lobogjon, nem fogok megállni mert lemaradok a többiektől. És addig addig rángatta a szél a tatyót amíg ki nem nyílt teljesen a másik zseb is amiben a cuccaimat tartom. Egy gixxeres srác kezdett rám villogni , de csak jóval késöbb vettem észre a tükörben. Megálltam és a srác nagyjából leírta hogy miket látott kiesni a táskámból. Visszamentem és éppen akkor zakatolt át az esőruhámon egy kamion. Nagyjából minden cuccomat össze tudtam vakarni az aszfeltról, szal végülis nem lett nagy kár. Anyi mákom volt azért hogy lassan egy hónapja hordtam a táskámban az mp4 lejátszómat, de tegnap reggel úgy valami miatt úgy döntöttem hogy kiveszem a tatyóból, mert már rég nem használtam
látodlátod.. most hogy burzsuj lettél, lassan új helyekre mész motorozni, új barátaid lesznek, és szépen elfelejted a kismotoros tökfilkókat..
híjjá fel!
ááá, mééég mosolygott is?
Én autopályán jöttem és nem vettem észre hogy szétjött a zár és kilog a gatyám, na mindegy kanyarodok le a Gyáli lehajtora és nézam valami clios csávo kerget és villog. Na mondom a kurva anyádat nem kapsz el, mindenhol 160 felett és követett továbbra is. Beértem gyálra piroslámpa. Mellém jön és mutogat a táskámra. Na mondom kapd be a faszt. Hátranézek és kilogot totál a gatyám. Kurva rendesek voltak és aztán még a csaj mosolygott is nekem
azderék... nekem 150nél vitte le a szél a hátizsák egyik izéjét (van egyáltalán erre főnév? ) na szóval azt a szart amit a válladra akasztasz. Füle?! :D
no mindegy, szóval az jött le, aztán lobogott ezerrel a másik kezemen, + ahogy dobálta a szél, lecsúszott a cipzár is, de csak egy fényképezőgép volt benne, az meg szerencsére nem esett ki.
tudom nem ide való de sok diplomás van itt, vkit nem érdekel egy PDA ? ha hónap végéig marad én magam verem szét mert már a tököm tele van hogy itt porosodik a szekrénybe... :S
PEDRO!

Kéne már találkozni! Adj már valami életjelet magadról! :)
Aki keres rotax 122 es vagy 123 as hengert tegye fel a kezet! Fenn a kez! A szamom0690520520 ti is adjatoj meg a 90 es szamotokat
Sziasztok!
nincs egy eladó af1 sport pro tok?

Ha van írjatok mailt!
akkor rólad beszéltek URH-n tegnap apám mondta hogy vmi idióta motoros az 5ösön beterítette a cuccával a környékat, aztán a többi meg rajtad röhögöt mesélte de akkor ezek szerint te voltál
amúgy én is voltam tegnap az ering felé mivel itt lakom mellette :DD