Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

95ös az RS-em
Már megvan a fordulatszámmérőbe a led de nem tom berakni:S
köszi:) nekem egy év csuszás az 800 ropiba fájna, egy bukott államvizsga meg 200-ba, ugyh nem kockáztattam:D
és akkor még nem is beszéltünk 1 év elmaradt fizetéséről...
En mar csak tiszteletbeli tag vagyok itten keremszepen
ja, utána hazafelé az 5-ös úton 230-nál kinyílt a hátizsákom kis területen szórták be az utat a cuccaim... az esőruhámat egy darabig nem kell kivasalnom, mert azt megtette tegnap pár kamion
tegnap bepróbáltam az euroringet az RR-rel. hááááát...... nem volt rossz! Nem is emlékeztem már hogy az euroring ilyen jó kis pálya. Kár hogy relatív drága. No mindegy, azért még párszor kinézek idén mert az RR-rel azért egy picit szórakoztatóbb mint a Kakucsring, de ettől függetlenül Kakucs marad a favorit továbra is... asszem
hanyas évj? mert amit én mondok az a 95-05re vonatkozik
és a hőfokmérőbe?
az a baj h nincs benne és mivel most vettem a motort nem régen fogalmam nincs h milyen kell bele
a fordulatszámmérőjé rendes helyzetjelzőégő, a digit kijelzőbe pedig annál sokkal kissebb, szedd ki és úgy vidd el
Hali!
Azt szeretném kérdezni egy jártasabb RS-estől, hogy a Fordulatszám mérő és a hőfokmérő háttérvilágításáért felelős ledet, hogyan kérjem a boltban mert nem tudom h annak a lednek van-e valami speciális neve vagy mérete?!
Köszi!
Bence neked meg gratulálok a diplomákhoz! Nagy dolog, a kurvaélet én is tarthatnék ott ha nem lennék +1 év csúszásban
Ki hírdetett a múltkor FOX protektoringeket?
Lenne kérdésem, mert úgy néz ki érdekel
Nem tudsz jó állapotút az enyémre? 180/55R17 kéne
újra Itthon...
Dunlop gumi akinek kell az szóljon!

Joci majd keress ha még aktuális..
Lex valaki ma Balatonközelben?Ha igen akk Bélatelepen megtalál :D És gurulhatnánk egyet :)
tőled is megkérdezték, hogy gombrúl gyúlik-e?
petike125kukachotmélpontkom
jah télleg nem volt castrol racsing (4300) máshol meg 5ezret mondtak rá nah mind1
szal kérdeztem a szerelőtől lehet e keverni ok bementem mindenhova csak ilyen 3200hufos scooterolaj hasonló van (szintetikus) ok mondom akkor megnézenm az adzsipot olajd agip raching 5300 ehh mondom de megvettem beleöntöttem van benne full sintetikus olaj+castrol nah miért kerül ez ennyibe? meg mi az a castrol? slick( az az amit az amcsik találtak fel csökkenti a motorkopást ,olyan van a jobbik 95ösben )-gyengébbekkedvéért mielőtt oltanának...
az rst vitték el a románok? nekem is kb úgy kéne majd nyáron jövőre ... mennyiért vitték?
Fenn a kéz
hát pesten van még aztán viszik romániába:) 600km egy huzamban. kiváncsi vagyok kibírja-e... én ezt nem merném megvcsinálni, hiába tartottam karban
én szarból csinálom. Elég rágos de fincsi
Köszi a választ Jocirs mostmár mindent tudok az olajról!
ki szereti a tartárt?
FENNNA KÉZ!
igen
azzal öntjuk fel a fritut a konyhán.
sőt a tartárt is abból csinálom!
fenn akéz!