Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy all!
Használt közületek valaki Igol olajat?
Bennce Pesti embör vette meg a géped?
lehet h láttam ma este...
jaja
Ugyanaz ami rajt van(volt)
Sportmax ugye ?
az nem is baj:) amikor brno ban meghallom amikor jönnek 125/250 es motorok... jobban izgat engem mint a gp1...
ItalyCorse ha van msn ed légyszi addmár meg nagyon fontos kuld ide: nagyi46@citromail.hu

Vigyázz, ez veszélyes dolog
nyugi, nekem is azóta forog csak, mióta jártam Aszalóséknál :))
11ezer fölött olyan hangja van mintha felszállna :) Imádom
Az volt a legjobb, amikor Asziék álligatták, megcsinálták a powert, és álló helyben húzták, forgatták, nézték a gázreakciót, stb, isteni volt Olyan hangokat adott ki hogy... egyre jobban 2t buzi leszek ;)
Honnan tudod?
Mentél már vele vagy láttad már közelről?
de nem is gyári
Nekem nem Arrow van mégis pörög 13 ezret is
NAh végre meghozták az új gumit
Holnap meg mehet is fel a gépre, aztán gooo
rs petya mi az msn címed?
Nem, csak 12e volt már a gumiba meg már alig volt rajt futófelület, aztán mindenképp cserére szorult
egy defekt miatt újat vettél?
kossz már szedem is ki a kereket ja és kossz Fucky a cuccot most hozta a postás beleis tettem ha jolesz a gumi még ma kiis probálom
Most meg motorozni se tudok, mert defektet kaptam és várom a gumit de csak nem hozzák már az újat
Az enyém gyári és 11000körül forog max, meg még 1picit tovább de nem sokat...
arrow
vidd el gumishoz, nyom bele egy dugót és mehetsz tovább:)
Neked elforog 12ezerig? :o
Nekem 10500-nál istennek sem akar továbbmenni
Hy
beleállt egy rohadt nagy szog a gumimba ha beragasztom azt lehet ugy tovább használni? mertmég csak 3000 km van benne szal sokat elmene még vagy vennem kell másikat?
Holnap tolunk egy Balaton korutat eddig 3 an vagyunk ha vki akar jojjon meg! ! !
tudod sokkal szarabb így hogy alul nem húz annyira. Pedig így sem egy nyomatékgyár szegénykém.
Ma reggel megjött az új, holnap sztem elmegyek érte és összerakom, meglátjuk mi sül ki belőle :D
de most go strand...
azért ha itt a városban mocizok, jópárszor kimegyek a 4sávos elkerülőre és elforgatom 11-12ezerig, úgy parasztból :) Ellustulni nem fog, de tény hogy nem a tötymörgésre van kitalálva.