Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

segítsetek!:(
van ez a kurva 22Kw-os forgalmi a motorhoz, mitévő legyek? nekem 11kW kell...a közlekedési felügyelet aztmondta adjam el..és a szervízek is
mit tegyek?
köszi!
a 98asé tuti rámegy mivel ugyanaz a váz, ha 99es akkor nem biztos mivel az már újabb kasztnis. szóval nemtudom. ha van újabb kasztnis rses haverod próbáljátok rá a gyáriját a tiedre, hogy jó e.
Ata!Olyan kérdésem lenne hogy egy 98as vagy egy 99es 50es rs kipuja rámenne e az enyémre?
HOlnap ki jön ki kakucsringre? Jamal felhivtad a kakucsringeseket?
tegnap énis megnéztem kiváncsiságból , nekem még benne van .
Enyémi is volt már nállad szétszedve! Am azóta sincs semmi.....:@
bár Gozsié volt nálam szétszedve, abba se volt ilyen
2006ba lehet, de előttiekbe tuti nincs!


wima: emailen elérsz: rsatta@citromail.hu
má' hogy ne lenne, csongi le is írta mi ez. Legalábbis az én vasamban bennevolt gyárilag ez a cumó, csak ki lett vágva a kukába amikor az arrow felkerült.
odabaszhat valóságban
És tudod ki lesz az?! Majd Atta!
Igen
valaki megadja nekem ata msn címét? :)
Leszedtem az öninditot . összekötöttem direkte az aksival és ment direkte az aksival . és ha a rendszerrel van öszekötve akkor meg nem megy csak ahllom hoyg ott a biztosítéktábla mellet lévő reléféleség kattog. lehet hogy az a rosssz .... sőt több mint biztos...
Nagyi46!

Váltókar és index is van! 06308519052
Te voltál az,ki más
bocsi a hejesírási hibáért. eléggé siettem mert most csinálom a mocit .
értem . lenne mégegy kérdésem most szedem le az öninditot. ( szénekfére gyanakszok )
levettem a balidomot , ahoyg elnbéztem egy csvaar fogta az öninditot egy hatlapfejű csavar , még volt ott 2 csavarhej amiből hiáynzott a csavar.
Már lötyög az öninditó de mégsem jön ki . Lehet hogy nem engedi ott a blokk öntvénye ? ki lehet ezt szedni ugy hogy a blokkot ne keljen kiszedni a vázból ?
Vagy szedjem le a bal idomot is ? Ott is fogja még valami ?
Szekunder levegő rendszer szűrőjére tippelek
nem, de gyári rsbe ilyen nincs az tuti.
Meg tudná valaki mondani hogy ez mi ?