Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na bazz, nemrég hirdette itt valaki hogy van eladó komplett power cucca.. Abból kéne nekem a nyelv... Nem igaz h senkinek nincs elfekvőben egy!

SÜRGŐSEN KÉNE POWER NYELV!

Misocnak nincsen, hirdetésben egyvalakit találtam akinek van power cucca, de az meg ki van kapcsolva. Aszalóséknál csak új van 16ruppóért, szóval ha bárki tud valamit, kérem ne habozzzon, és szóljon, mert kurvára szeretnék már motorozni, és a 16 rongyot csak a legeslegutolsó esetben fizetném ki érte!
Aszi aztmondta Nekik is szokott törni a nyelv, szal nem egyedi probléma
nem kell leírni szegény vasat, nincs semmi baja... a kezemben esett szét :)
Történt ugyanis h szervizeltem, power takarítás céljából ki akartam venni a nyelvet, de ismét bele volt kokszolódva.. Épphogy picit húztam kifele, aztán kb a kezemben esett szét.. Az a rész szakadt le a nyelvről, ahova a bowden akad be. Sokat lett rángatva, még mielőtt Asziéknál jártam volna. Akkor is kivettem, csak úgy bele volt rohadva, sok erőhatás érte. Mostmeg egyszerűen elgyengült az a rész, és szétesett. Nem feltétlen a motor hibája! Aki meg ezmiatt szidja az új RSeket, annak inkább az agya helyén a segglyuka van :) Egyébként gyönyörűen ment a motor eddig, én is csak szerviz miatt baszkuráltam, de szegény nyelvnek az a része sokat kapott már az élettől, és nem bírta tovább. Van ilyen.
Inkább azt mondjátok meg kinek van az enyémbe való power nyelve? Valaki írta h van szettje, nekem csak nyelv kéne, minél hamarabb, és lehetőleg reális áron.
egyébként köszi:)
egy magyar gazdálkodási, egy angol gazdálkodási meg egy angol pénzügyi.

persze az első kettő ugyanaz csak jelzi h angolul tanultam végig, meg jól hangzik:)
3 diploma?
gratulálok vazze
bár nekem lenne lóvém tanulni...
hát tyt eddig tartott megint a szépen muzsikálás. igazából mindenki megjósolta h szét fog esni az egész. ezt nem a tiedre mondom, hanem az összes rs-re. ezek iyenek. mondjuk a tied még egész jó statisztikával rendelkezik mondjuk mario-hoz képest, vagy mr. yamahához akinek a motorján mindennek csak a hely van meg:D

nekem ma viszik el az rs-t erdélyig akarják vinni, remélem kitart. azért egy iyen motorral 600km-t bevállani kemény móka!
szomorú vagyok, egyetlen ami vigasztal h tegnap 3 diplomát kaptam, meg egy felsőfokú angol nyelvvizsgát
KICSIT OFF DE MÉGSE ANNYIRA
http://www.vatera.hu/rotax_2se...
keresek eladÓ rotax 122-es hengert! max 60 ezer forintom van rÁ!
ha valaki tud hÍvjon azonnal! 0690-520-520
ma sem kell. majd holnap légyszi kérdezd meg hogy kell e. köszi!
Gyári új Rotax 122 es és 123 as henger eladó!
ára:44990.-ft!
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gm
ail.com
szegény.egyetlen (motgpn kívül) aki jószándékkal jött az R125 topicba és pont neked a mocid...átok ül ezen a fekete boszorkányon (motoromon)
bezzeg a fos Yamaha TZRben meddig birta rokonomnál...
Éljenek az új RS-ek!
mi baja lett? nekem van egy de az a csavaros fajta
nem kell semmi más, se elektronika, se semmi, csak egy jó állapotú, nem hiányos, nem görbült power nyelv. Az enyém öngyilkos lett elég szürreál módon..
tyt@vnet.hu plzzzzzz ha valaki tud segítsen, jó lenne minél hamarabb moccozni
Üdv, sürgősen szükségem lenne Power NYELVRE
van valakinek elfekvőben? ?
Csak azt a Stihl olajat kimondottan a stihl fejlesztette ki, stihl gépekhez. És abból is létezik full syntetikus csak 4ezer feletti árat itthon nagyon kevesen adnak érte. Illetve amíg elmegy 10-15 évet egy jól karbantartott gép szükségtelen. És ha hiszed ha nem akkor szokott meghibásodni ha valaki önt bele ilyen olyan rettentő jó minőségű illetve rossz minőségű olajat...

De nem Stihl fórum.

A 88-as fejlesztésű motorod, nem tudom hogy gyári fényezésű-e, de nekem ami a pincében áll replica 1989-es és mobil two stroke full synt matrica a tankon arról ad tanubizonyságot, hogy bizony akkor volt már teljsen szintetikus olaj.

Azért mert mi még lovaskocsival jártunk földutakon, nem mindenhol így volt ez.
Van ott azért, de tény és való hogy nyélgázon kell használni.
Ok koszi ugy fogok tenni
Hát én tuti mennék Bécsig, még ha hosszabb is, mivel úgy végig pálya.
Es mennyek is fel becsig? Mer a gps gyornel lehozna a palyarol sopron fele
Célszerűbb Bécs felé sztem. Mivel ha Horváton át mész akkor kell útlevél sőt horvát határon most szétszednek ha nem tetszik nekik a képed mi megúsztuk 2 hete de sok magyar autóját full átvizsgálták. ÉS ha Szlovénia felé mész akkor Zágráb-Ljubljana útvonalon mennél gondolom csakhát akkor ott van Horvát, ha meg kikerülöd Horvátot az megint nem olyan nagy poén. Ha Bécs felé mész az meg full autópálya.
De merre celszeru? A gpsem elvinne gyor fele sztem kerulo. Horvatig meg vegig palya
Az útlevél tök mind1 mivel akár Ausztrián akár Szlovénián át mész nem kell. Amúgymeg írb be a gps-be vagy csak neten az útvonaltervezőbe...