Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ráadásul gyakorlatilag csak nyélgázt kap...."

Merugye nincsis rajtuk, csak alapjárat, meg nyélgáz:)
váltóolajról van szó, na de 2t olaj téma, olvass elöbb utánna, pl hogy a motul mikor dobta ki az első fullszintetikus 2t olaját, meg fogsz lepődni...
Háát igen... Vakarództok itt a 5-6 e Ft motorolajokkal is.. AZtán a blokk alapjába véve '88 -as... Akkor szerintetek volt Motul húszmillió? ....

És ha a stihl fűrész elmegy a saját részszintetikus olajával gond nélkül.... Ami forog 13 e -et, és léghűtéses, és olyan a literteljesítménye, hogy ihaj-csuhaj, ráadásul gyakorlatilag csak nyélgázt kap....
úgyis megunja
aztat mondta nekem az öreg olajboltos szaki, ha nem fullszintetikusat nyomok bele, megcsúszhat a kuplung.
hát a triumph igaz nem az ócsóságáról híres, de sztem a no1 fehérneműkben, ráadásul egyszer veszed meg jó eséllyel, aztán örök élet +1 nap :)
Ha belegondolsz még a legsatnyább minőségű olajjal is elmegy, mivel gondolj bele azt a blokkot 96"-ba fejlesztették, na már most akkoriban milyen olajak volta? Nem tudom de szerintem a mai legszarabb minőségű olaj sztem felér az akkori jó minőségüvel. Szerintem.
de fullszint akkor se kell bele... fölösleges szerintem... egy váltóba...
NA igen, de fontos volt az ár, most sikerült 3ezerért egy tök jót venni,ses bugyi les cicitartó, és jól néz ki, emelett olcsó is...
75w-90 szintetikusat ír bele a gyár, én egyszer akarom megvenni és belerakni, nem akarok szórakozni vele hogy "ezzel csúszik", "ezzel letapad"
bármelyik triumph fehérnemű boltban, ahol lehet fürdőrucit is kapni, bármit párosíthatsz bármivel (úgyértem bármekkora bugyit bármekkora melltartóval)
A suzukiba Molyslide ment, 1700 Ft/l.... 75W-90 Egyébként sem értem, mit vakarództok ennyit egy váltóolajon! Gyakorlatilag a fontos, hogy legyen benn olaj! Persze, ha szar, leégetheted a kuplungot, de sima 10W-40 -es motorolaj tökéketes! PLáne, ha nem drága agyonadalékolat veszel, hanem csak occsón olajat....
Hú tyt ki fognak nyírni yzf topicban
Amúgy hétvégén olyat tettem amit megfogadtam már hogy nem teszek, elmentem 2 db nővel(barátnőm és anyja) vásárolni ahelyett hogy inkább aludtam volna, hát míg kijutottunk az áruházból, kifelé vezető úton ruhaboltok egy rémálom volt de végre van barátnőmnek fürdőrucija, már hetek óta szaladgálunk emiatt mindenfelé, mert neki nem jók az összepárosítottak..., vagy a bugyi nagy, vagy a melltartó kicsi, hú de nehéz dolog ez...
shellen voltam, kismolon, nagymolon, harley szalonban (olajakat is árulnak), kifejezetten olajshopban, stb.
NagyMOL-on volt 75w-90 fél szintetikus, 4ruppó, otthagytam.
Végül autósboltban vételeztem 1l 75w-90 full szintet ötezervalahányszáz ftért
A mai mérleg minusz 11500Ft váltóolaj, motorolaj, gyertya. Tegnap belekerült az ünnepélyes 15000km a motoromba, és megejtem a 16ezres szervizt, picit hamarabb :)
én shel kúton vettem,nézd meg ott
ííííííí
skacok
pl mito7gang
hogy érdemes pestről olaszba menni? konkrétam bibione.
jah és utlevelem ninics!
hehe, eccer még régen, egy krampusz elvitte a frisen felújított blokkot.
Pár nap múlva telefonál, hoyg alig megy.
Visszahozza, és tényleg halovány, henger le, semmi,állítgatás,minden ok, de még is harmatos.
Nézzünk bele a blokkba:
a marha állatja tökig felöntötte a blokkot olajjal, mert nem tudta mennyi kell bele,és ezzel gyakorlatilag létrehozott egy hidraulikus fékgépet:)
Fölös olaj le, és máris szárnyalt mit a madár.
(persze, amennyire egy riga tud:)
Mibe kell neked 75w-90-s olaj ? Az új rs-be ilyen kell ? Én Suzuki szalonba szoktam váltóolajt venni 2200Ft
Télleg nem gizdaságból, de nekem 4 ezres szinti van a cimconyba, az nóóórmális?
(nem, de tök jó bele, és évente kibírom a cserét)
nem nagyon jutok dűlőre a váltóolajjal.
Eddig nem találtam a városban full szint 75w-90et sehol, se MOL kúton, sehol. Egy helyen tudtak, de ottmeg valami 5,5rugó az 1 liter. Normális ár? mert ha igen, megveszem ott
Kapott az RR...nem keveset
Kéne egy kis segítség !
rosz a termosztát a mocimba és holnap kell vinnem eredetiségvizsgára .....
tudna valaki mondani egy yó boltot pest megyeében ahol tuti van nekik termosztát ?
( RS 125. 2005)
és kb. mennyi lenne az ára ?
Nagyon Sürgős lenne
Mivan te...tiltás gyuszi?!