Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

123 as hengert emnnyiért adsz? arra lenne szükségem
majd add meg az msn-ed vagy vegyél fel és megdumáljuk köszi
Bontott alkatrészek eladók rotax123-hoz szinte minden van érdeklődj, elérhetőségem adatlapomon
125.vilaga.hu
msn?
hátsó lengéscsillapitom van
rs-hez bontott alkatrészek eladók
Skacok adjatok létszives honlapokat ahol rotax 123-as blokkrol vannak bontott ábrák, hogy hogy kell állnia a fogaskerekeknek az lenne a legfontosabb elölre is köszi .Aki jó linke ad az kap egy fincsi sört
valakinek nincsen 96-os RS-be váltója?
heló rendszámos váz kellene!ha van akor olahrezso@freemail.hu!
Akkor irok oda...
De van valami ötleted rá h mi lehet
Esetleg folytassuk az itteni simson topikban, mielőtt az apriliás szakik lelőnek az offolásért.:)
Atti egy igazi elmebeteg, amikor elcsúszott a mérleg kanyar után, már lent volt a háta, a kormány, gyakorlatilag fekve csúszott a motor, a kipura és a kormányra támaszkodva, a hátsó kerék konkrétan a levegőben másodpercekig, de látszott, hogy még megpróbálja megfogni az esést:)

Nemtom a 400 ast megvette e már, mindenesetre most az egyik cimconyos szakitól valszeg megveszi a szaki rgv250 ét
emzoli tudnál nekem segíteni simsonnal kapcsolatba
Van valami baj a simsonomnakcska nemtudom h mi lehet vele
Mentem vele és van rajt 1leállitó kapcsoló, azzal szoktam hülyéskedni h szoktam nyomogatni és néha szokott tőle puffan a simo, eddig nem volt semmi baja most 1x csináltam és utánna magas lett az alapjárat vagy valami olyasmitcsinál mintha elfogyna belőle a benzin
Kipucoltam a karbit, új gyertyát is raktam bele de nem lett jobb...
Tudnál valami ötletet adni h mi lehet vele
Atti beállt szimózni?megvan neki a 400as?rég nem hallottam felőle
Füstöl mint a s**r, és ragad tőle a power. Én véletlenül azt vettem a múltkor. Siettem és nem olvastam el hogy csak félszint.
látnád az NSRrel mit művel
Mb Szaki kissé benézte, a 41,18 az 51,18 volt.
Gyakorlatilag 41 et nem lehet menni simsonnal, a hivatalos simsonos körrekordot még mindíg Pesti Attila tartja, még 1991 ben futotta egy 18 ló körüli bringával, amivel Tóth Atti és Pedróza az 52 alatt mentek, az még 10 sincs.

A 41 es köridőt, az MZ kupások legeleje tudja.
SHELL Advance VSX 2T
Szintetikus alapú motorolaj kétütemű motorokhoz

Erről az olajról mit tudtok nekem mondani ? elég jó árban van / 1800ft /
lehet veszek kipróbálni sztem nem lehet rossz. véleményeket várom
le kell műszakiztatni:( az alvázomon is van egy kis embléma, azon is ot tvannak a fordulat/kw-ok:( segítsetek
Hát nem félti a gépet pedróza aki megfutotta a 41 et :) ezért ezek a simok nem gyárik :)
engem pl ugy került ki mikor körözött megsimogatta előttem az aszfaltot
iagzi elmebeteg nem félti saját magát sem ( látszik az overálján is )
a mociját meg főleg nem félti .
Szerintem ez a moci power nélkül is erősebb 15 lónál bőven .
És hoyg oldod meg hoyg átirják a kw ot ? mert ezt énis megprobálnám .
Én egy IGC 600 számítógéppel vezérelhető előgyujtásszabályzót használnék . Összekötöd usb vel és beáéálitod akár ugy hoyg tolni keljen a gépet hogy 40 nél többet menjen . Magyarán akkora fordualtra engedi a motort amekkorára beállítod .
Ezt a haveromtol fogom venni 20 ezerért. és még nemtudom mennyiért szerelik be .
CSak azt nem tudom hoyg hova kell vinni a mocit hogy át lehessen irni a forgalmiját 11 KW ra.
szedjem ki a powert?:D vki hozzáértő? hogy tudnám a fojtott verzióra alakítani?
Igazán nincs mit! Hát amúgy tényleg elég keményen ment pár gyerek hallod csak néztem...az az egykettő csákó akik jól mentek még engem is szopattak volna sztem ha felmentem volna ha 41-et mennek akkor főleg... bár nekem elég neccesnek hangzik Simsonnal a 41 az biztos h lehet nagyon jól lendületből menni de faterom haverja aki mocskosul jól megy ő ment ZX-10-zel 39-et de mikor múltkor ott volt "csak" 41-eket ment és már az is brutálisan nézett ki... Sportmax van nekem is fent (pontosabban Sportmax GP) szal a gumi az engedi tutira h jól menj mert elég jók ezek a Dunlopok... ;) Majd vmikor összefutunk!