Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok...Kicsit figyeljetek ide ....Tudtok mondani 1 olyan odalt a motor.hu-n kívűl amin jó 125ös motorok vannak csak h nézelődjek...mondotok nekem tapasztalatokat...milyet érdems venni milyet nem évjáratok stb...teljesítmények ilyesmik ?!?!Ilyeneket írjatok már plaease....Peace
enyém meg...
had nemondjam inkább
enyém meg 14 éves kapribogyó
Képeim között látszik hogy néz ki!
MA 1ÉVES A MOCIIII!
Hali!
Valakinek nem kell egy szép és jó gyári karbon dob?
Nagyon óóóccsóóért!
70/389-6486
de a legjobb megoldás az ha veszel egy komplett powerszettet, (25ért már találsz használtat)
ezeknek általába úgy szokott lenni ha fojtott, hogy rendesen benne van a powernyelv, csak levan szorítva egy lemezzel, ezáltal mindig zárva van. (vagy létezik olyan henger is aminek kisincs marva a powernyelv de ez nagyon ritka és csak újabb rseknél, tuonoknál alkalmazták) itt a képeken látszik a lezárt poweres és a rendes nyitott verzió. vagy vágsz a powernyelvbe mélyebb menetet és a tetejéből levágsz, vagy az aljából köszörülsz hogy teljesen nyitva legyen (kb 1 centit lóg be). Ezután a géped 7-8ezer alatt nagyon gyenge lesz de felül meg erős, HA a kipufogód nincs fojtva! ha a powernyitás után is gyenge lesz akkor kikell belezni a rezót, vagy veszel egy nyitottat.
hogyan nyissam ki?
nyisd ki a powert.
Szevasztok!
Érdeklődnék, hogy úton módon lehet tuningolni azt a motort, amiben nincs power, csak az elektronika szabályozza a motrot!A motorom csak 120-130-at megy!Ennél egy kicsivel többre gondoltam, mondjuk 160-170-re!
Várom a megoldásokat!
Ha valaki tud valami okosat, az lécci írjon!
Köszy!
Vmi, jó motor vevő oldalt szeretnék skacok...a motor.hu-n kívűl vmi mást ....mert ott már jóideje ugyanazok vannak...?!
Sziasztok egy gyors kérdésem lenne Aprilia rs 125 2000 évj,vagy cagiva mito evo 125 1998 évj.
Melyiket érné meg jobban megvenni,mind a 2 őt jó árban megutdom most venni csak az a baj a miton nincs plexi az rs re meg a tulaj azt mondta hogy (kereskedésben)a szerelők dolgoznak rajta ugyanis nem indul valószinüleg gyújtás probléma:S
Minden álmom egy RS de nem biztos hogy bemerem vállalni igy hogy még nem megy,a cagivával sincsen bajom mert nagyon jó motor az is és picivel olcsobban tudnák hozá jutni,de mégis nem tudok dönteni.
Kérlek segitsetek ma 11.00 kor indulok megvenni valamelyiket és nem akarok roszul dönteni,olvastam jó és rossz tapasztalatokat az rs ről és kicsit parázok tőle,hogy mivan ha mégse olyan mint álmomban :P
A cagivának meg az alkatrész ellátása kicsitt huzosabb csak a plexi 15000 ft mig a rs -re 7500 kicsitt kiakadtam mikor megláttam :D
Szoval ha tud vki segitsen egy jövendőbeli RS-esnek :D
előre is thx
széles útat mindenkinek
Nagyon Köszönöm...amiket írtatok, de én csak jövő nyáron tudnék venni és azért regeltem egy ilyen oldalra, h tudjak társalogni olyan emberekkel akik tapasztaltak és tudjam majd addigra dönteni esetleg milyen motor vegyek majd .Milyen tapasztalaitok vannak a motorokkal melyikkel milyen árak..évjáratok..teljesítmény...stb.?!?!?!Akinek van ideje...azt kérem írja le ?!Egy mociban milyen gondok lehetnek ami a legelőfordulóbb?Ki melyik motort tartja a legjobbnak és miért?Előre is köszöntem...Peace
"Lehet elfogult vagyok,mert kifogtam egy rossz RS-t, de ma már biztos nem vennék!Sőt elkap az ideg ha meglátok egyet!"

pont ezért kell türelem az RShez. Nem való mindenkinek. Csak kérlek ne rontsd itt az RSek jóhírét, mert attól még hogy te kifogtál egy problémásat, nem feltétlen mindegyik szar. Érzékenyek sok mindenre, sok törődést igényelnek, de meghálálják! És nem romlottak velejükig. Máshol meg kérlek ne terjeszd a hülyeségeid.
A gixxer600hoz annyi értelme van viszonyítani, mint az MZhez. Ha a gixxer600nak is 200LE felett lenne a literteljesítménye, valószínűleg 3x gyakrabban hibásodna meg mint az RS.
A 8lityis fogyasztás 34es karbival értendő, érdekes, én a 28assal 6lityóval elvagyok ha hajtom is... Ha meg "túrázok" (Dadis szavaival élve), akkor elég 5 lityi.
Szia! Ezt a két motort egyáltalán nem lehet összehasonlítani! Az RS a maga kategóriájában az egyik legjobb. Lehet hogy Te szart fogtál ki, de ha meg adod ami kell neki egyáltalán nincs többe mint a többi társa.
te most kinekirtál mert nekem qvára nem rs-em van
Szia!Ha megfogadod szerény tanácsomat nem veszel RS apriliát!Nekem az volt és a legundorítóbb motor ami létezik a Föld kerekségén!Nagyon jól néz ki tényleg jól megy 8ezer felett de iszonyatosan sokba van!Sokat eszik legalább 8L és akkor nem is beszéltem az olajról!Igaz az alkatrészek nem túl drágák hozzá, de azt be kell kalkulálnod, hogy törzsvendég leszel az italmondon vagy a nagyvason ha ilyen motort veszel!Oké aláírom az ilyen mocinak lelke van, de kérdezem én: Mit érsz vele ha az a lélek velejéig romlott?Márpedig erre nagy az esély!Ott van Atta ő is RS tulajdonos nagyon vágja a szakmát de az ő mocijával is akadnak gondok!Pedig ő aztán egyben tartja a mocit!Lehet elfogult vagyok,mert kifogtam egy rossz RS-t, de ma már biztos nem vennék!Sőt elkap az ideg ha meglátok egyet!Én is itt fórumoztam nagyon sokáig, sok segítséget kaptam innen és emiatt ne haragudjatok amit most írtam kedves motoros társak, de ez az én véleményem az RS-ről!Most GSX-R 600 K4!Na ez motor!Tömeg, de motor!:)Egy igás ló!
héhó vki nemtudná megmondani h mekkora fuvóka jár 1 80as mociba?
kb annyi pénzt amennyi mondtál...
Srácok, Szevasztok ..Hölgyeknek Sziasztok !
Ma regeltem és azt szeretném megtudakolni először is h kb. mennyi pénz kéne jövő nyárig összegyűjtenem, h vehessek egy 125cm3is apriliat, yamahat vagy akár hondat?!?Annyit tudok, h kb. 350ezer és 450ezeret tudok összegyűjteni nagyjából ebből milyen mocira futná...?!?Kérlek válaszoljatok és írjatok akármit mert kíváncsi vagyok:)....
Pontosan
nálam tudsz venni ócsóért hátsó lánckereket, ha minden igaz a tiédre jó.
aztbéztem énis:)köszike a tanácsokat, megfogadomám:)
sztem szarjál bele fossál rá, és vegyé gyűrű nlküli erősített versenyláncot mint én.. nekem az fzr-re 14 be volt a két lánckerék meg a lánc együtt.