Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a kérdés hogy valaki tud e jollyt szerezni?....
Szevasztok!
Érdeklődnék, hogy az Aprilia Rs 125 1996-os mocira mennyibe kerül egy Jolly Moto, vagy egy Arrow rendszer?
Ha valaki tudja, az lécci írjon!
Előre is Köszy: BéciBy
Szerintem is....eléggé fos R1 lehet....alig akar menni!
ez a kapuvári buzibár...
De kb zsir uj volt a dugó, szoval sztem nem az de ki tudja
6 motorossal? bőrszerkóban? a kis hosszúhajú motoros fiúcska.. anyu tud róla?
Rocky téged láttalak ma Vörösvár előtt délután úgy kb 6 motorossal?
Nem rossz bár már már túlvan játszva az egész
A Hátsó szárny tetszik!
90-120 e ft kb...
Hello! Valaki megtudná mondani h mennyibe fáj egy rs 125 öt forgalombahelyezni?külföldi papirok megvannak..elöre is kössz.
Azt nem tudom, és sajnos képet se tudok Igen, máskor is előjöhet! Sok szerencsét!
Sajna az nekem messze van eléggé
*több
Ne hidd, h jó a kompressziód attól, h b*szkodja fel az ujjadat, amikor ráíndítasz....Nekem ugyanez volt, a vége hengerfelújítás lett.
Nem tudtam miért nm indul, széthúztuk a hengert, és tönn darabban volt a gyűrűm.
Kakucsring
Hol lesz a tali
jah jövöhét szombat vagy vasárnap rs tali Remélem már mindenki készíti a motorját
na de melyiket? Nem tudsz mutatni egy képet? És hogy a rákba került oda benya? szóval máskor is elöjöhet?
Egy srácnak ez volt az AF1ével, neki a forgattyúsházból kellett leengedni a benzint, alul van 1 csavar!
Szerintetek mi a baj? Kap rendesne benzint, raktam a hengerbe is és ugy se indul. Kompresszió van mivel ha kiveszem a gyertyát és odarakom az ujjam érzem hogy van benne. De nem indul be és néha puffog. szerintetek gyujtás? vagy alul a lendkeréknél kéne valamit állitani?
123 rotax-os rs-hez keresek gyujtást. Akinek van írjon már rám
azé egy prsche az porsche... http://www.expressz.hu/auto/sz...
Joz
valami ilyesmire kéne törekedned
jah bocs az offért!
fennakéz!