Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ennyien ne gyertek holnap kakucsringre Vagy inkább menjünk el gurulni valamerre. Bármire vevő vagyok csak motoron legyek már
Köszönöm. Rsatta nekem te föl vagy ám véve ismerősnek myvipen! remélem nyáron összefutunk majd
nemtom, azé vannak itt sokan, talán akad olyan. me régebben még én is nézegettem az rs-t.
kb. annyira etikátlan ez a kérdés, minthogy van e itt olyan fzr250es tulaj akid Ádámnak hívnak és nem esett az utóbbi 2 évben, csak túra meg pálya
én olyanra gondoltam hogy 10-20ezer km, max gyári szervizekkel, közbe midnennap járás, hétvégén túra meg pálya.
fennakéz. Amióta összeraktuk, és voltam Asziéknál, azóta király a vas.
télleg.. van olyan aki új rs-t vett, és már jó ideje hajtja rendesen gond nélkül?
Még sok is. Am beirod egy térképkeresöbe h kakucs és kiadja hol van.
Sziasztok!
Beleolvastam egy kicsit a fórumba és láttam, hogy Kakucsringen koptatjátok a gumit. Egy pár hónapja vattem egy 125-ös apriliát és nyáron haverral kipróbálnánk a pályát. A kérdésem az lenne, hogy pontosan hol található a pálya illetve mikor érdemes lemenni esetleg vmi találkozó lesz-e a nyáron? Ja és hogy a motor igencsak gyári állapotú (elektronika, kipufogó gyári) és elég-e egy ilyen gép oda?
Válaszotokat előre is köszönöm!
én hétközbe megyek majd ... akkor lesz térdkoptatóm
Holnap valaki kakucsring? Délután mennénk
azthittem, hogy má van valami fejlemény
hát simán csak kijelentettem.
na mivan he?
idióta nők..
mivel jobb oldal a csillapítás és baloldal a rugózás ezért ha nem csöpög belőle az olaj akkor is könnyebb a jobbat összenyomni.
Háj Bandika! Lehet nem figyeltem eléggé és lemaradtam a válaszodról arra a kérdésre h a brand new gépet minek vetted egyáltalán ha rögtön el akarod adni ? Ja meg még vmi: sztem nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed h ha elfogynak a replikák akkor eltod adni annyiért amennyiért bárki ki tud tolni egyet a kereskedésből úgy h ő az első tulajdonos, ő ül rá először stbstb...
Nem egészen így megy ez,ennél azért bonyolúltabb (tapasztalat)!Nekemis kelet h csináljanak elvittem lemérte stb,és csináltak egy olyan okádék matricát ha megmutatnám miből mi lett sírnátok,aztán mikor odaengedtek a géphez h megmutassam mi is kéne jobban megcsináltam mint ők a több éves tapasztalatukkal,erről ennyit!Nem arról van szó ,hogy mindehol szar de nézzetek jól körül és ha valakitől hallotátok hogy ezek jók stb. akkor vigyétek oda amugy szerintem ne..És nézzétek meg mikor kész, nyomtatás elött,de azért hozzá fűzöm nekem olcsóbban kijött volna,ha megveszem a gyárit:) ha nem is olcsóbban de közel olyan értékben,és külömbség van a kettő közt
oroszlán matricát szerintem dekorosnál csinálj... ő leméri meg minden...olyan lesz mint a gyári és jóval olcsóbb
Mondtam a srácnak 2007es rs-re kell, aztmondta ez jó arra is, mert ez nem változott, hát, tényleg nem:)
Így mondtam hogy jöhet. hülye voltam röviden
Keresek hátsó és első fékkart, illetve jobb oldalra barna oroszlán matricát 2007-es RS-hez.
Aki tud ez ügyben valamit segíteni az legyen szíves szóljon!
még mindig nem mondtad hogy miért vetted meg :)))
Hát nemtudom, akkor lehet én is fennhagyom a gyárit, de hogy 18ért nemveszek újat, az 100%!
Mi a rákért vetted eg? Amugy megsztem 1 milláért se tudod eladni, mert szalonokba kapsz rá áfás számlát, hitelt, és 5 gari .
Sziasztok!
Jó cuccok olcsón! motorosoutlet.mlap.hu