Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemhiszem hogy olyan hamar elfogynának.
hello

és ha 1 hónapot várok és akkor már nem lehet új talmácsi replikát venni, utána el tudom adni 1350000ft-t?
Ez nem olyan ami nektek kell?
hát ezen se volt semmi 12e után. Sunstar lánckerék van gyárilag, érdekes módon sztem egy kurvasokat elmegy, viszont a gyári regina lánc meg egy kalap szar.
Gozsinak se cseréltünk végül, igaz abba 6e km volt de azon a lánckereken semmi kopás nem volt...
persze ezt SENKI SE UTÁNOZZA! Láncot csakis lánckerékkel szabad cserélni.
meg leszek kövezve, de sehol. Mivel nem tudtam szerezni, górcső alá vettük a régit és... Néztük nagyítóval, megnézettem több szakival, megmutattam csomó embernek, kikértem a véleményüket, és arra jutottunk hogy 12e km után semmi látható kopás nincs rajta. A láthatatlan kopást meg pont leszarom :)
Egyszóval lehet sufni megoldás, de visszaraktam a régit aminek semmi baja nem volt. A lánc és a kislánckerék le lett cserélve.
hello!
egy olyan kérdésem lenne hogy Aprilia rs 125-höz (2007-es) van -e valakinek első teleszkópról műszaki rajza? Mennyi olaj kell bele és milyen? Mert elkezdett csöpögni az olaj a jobb oldali teleszkóp aljából a csavarnál. A kereket kivettem és tök könnyen össze tudom nyomni a teleszkópót, a bal odali meg jó mert nem tom összenyomni kézzel! Oldal címet is adhattok!
Bementem 3 boltba, új rs-re sehol sincs utángyártott. A gyári hátsó lánckerék 18000ft, ez 1 vicc.
Tyt te hol vettél végül?
tuti mert vagy 10-szer hívtam őket h mi a helyzet
nekem visszaadták a pénzt és bocsánatot kértek
Utálják a karcagiak hanjgát
mellesleg ha direkt a 2006osra rendeltétek, és szart küldtek,én simán a visszavinném és a nyakukra húznám. Én azért nem reklamálok nagyvasnál mert a képen tisztán láccódott hogy milyen, csak nem egyeztettem.
-z
mérd le az furatok osztókörátmérőjét meg a belső átmérőt és egyeztess velük.
én motoroázisról rendeltem, onnan is a régit küldték....
akkor valszeg nincsenek tisztába vele mi a különbség :(
én is felhívtam a nagyvas online boltot és a régit küldték le...
Gozsi telefonon beszélt nagyvassal hogy 2006osra kell neki lánckerék, erre küdték neki a régit...
nem nyilatkozom, de az igaz hogy nekem se rávalót küldtek. Bár ha lett volna egy kis eszem, akkor megnézem a méreteit a képen, és talán rájövök hogy szar (feltételezem a képről kiderült volna, ha egyeztetem a méreteket.) Egyébként szerintem ez régi RSre jó. Úgyhogy ha kell valakinek ócsóért hátsó lánckerék vacsiúj, nálam is van egy.
Ja! Motorosboltba menjetek be, ott ahol lehet láncot rendelni, és csak olyat rendeljetek ami különbözik a régi RSre valóétól. Vagy italmondot kell megkérdezni!
Tytnek is régi rs lánckerekét küldték, meg haveromnak is. de Tyt úgy tom vett valahonnan rávalót majd ő megmondja.
Van egy kis gondom.... rendeltem láncszettet, a lánc meg az első fogaskerék jó is, de a hátsó szar, nemlehet feltenni.
Nemtudjátok hol lehet új rs-hez hátsót venni?Nagyon megköszönném mert már a fasz tele ezzel a lánc témával.
papíííírkutttyaaaaaaaaaa
elkuldtem. akkor varom, nincs olyan messze az a posta
Boccs Rocky de a holnapom ugrott....
Be kell mennem a suliba mert bejelentették h hétfőn le kell adni az indexet és még nincs beíratva 3 jegyem

Majd megyünk még a nyáron biztos vagyok benne
Nemtudlak elérni vazz. Küld már el lécci mégegyszer a cimed ide spracing@vipmail.hu azt feladommá. Azóta is itt áll becsomagolva.