Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, csak nincs kocsira jogsim, és nincs aki csak úgy furikázzon:D
Hát, mocskosul elszoktma fáradni mire hazaérek
Autópályán kímélő üzemmódban megyek. csak 8ezer alatt a fordulat, 7000 körül szoktam menni az pont 100. És akkor nem gyilkolom.
akkor te kihasználod az rs-t rendesen:) ,egy jó pályanap után még jó lehet haza is gurulni
futót tudsz 3 ezerért kölcsönözni 1 napra...
Sajnos nincs semmim amivel feltudnám vinni az rs-t. Lábon kell felmennem. Elég szar ez így. 8000km van a motorban de a gumi már szar, mert autópálya + ring mostanában. Sajnis kölcsönkréni se tudok futót sehol.
Gondolkodtam hogy a motort fennhagyom valakinél, de hétközbe meg megyek vele mert nincs más közlekedési eszközöm. Szóval erre még nemtaláltam megoldást.
Beraktam a masik vinyot h felrakjam a kepet hat nem szetbaszott vmit most telepitem ujra az xpt
Kakucsra futon szoktad vinni a vasat?gondolom igen
legközelebb ha mész majd összebeszélhetnénk akár
Alulról énis szembe sávból szoktam:D:D:D
Igen sajnos már kikopott az út. Meg ugye rs-el igazából csak az elsó kanyar élvezhető. De hát, úgyis már pályaorientált lettem:)
Azért az eredméyt megmutathatnád...
Helyes :) Főleg, hoyg egyre rosszabb az aszfalt is... még 600RR-el jártunk ki, dee ááhh. iszonyat volt, szembe sávból csaptuk alulról az első jobbost :D dupla balosban felfele meg egy ívben 180-al :D
Jah és elkészült a 123-as Rs-is 250 ezerért lehet vinni topp állapot kizárolag pályára
Jah télleg kiárusitás van. Eladó kurva sok alkatrész rs-re gyujtás öninditó relék 160-as henger castrol power 1 olaj, 26-os karbi, idomok, minden kis buziság csak vigyétek
Szerintem a 123-asban is ugyan azok a műanyag fogaskerekek vannak. A fogaskerekek a kiegyenlítőtengelyt hajták meg. Az hogy mitől törtek szét jó kérdés, valami közészorulhatott?
Rotax 122-esre valamit is talnálni háááát elég gázos, de ha teszel fel képeket, akkor lehet hogy van
Hát dadis, úgyvagyok vele, amióta voltam pályán egyszer se mentem nosztorira
Így visszagondolva örülök hogy élek, ahogy ott mentünk
Ha sikerül vmi jót összeraknom,meg találok helyet ahol legyártják ok
Az én problémám senkit sem érdekel?
Most látom veszprémi vagy és szoktál nosztorizni......... Régen mi is, para hely, :)
Aztmondta h 110 körül de ez attól függ h Shell Vpower van-e benne mert az megdobja.
Mondta h okés lenne a 150ló is de akkor meg kell rendelni az ukránoktól a sportvezérműtengelyt meg a spéci dugókat meg nem ártana a koppánynál egy kicsit lukasabb kipufogó sem!
Mondtam neki h jövő héten viszem a gépet mert még kicsit gáz a karbi szinkron és nagyon dadog 3000-nél. Bár ez nem para elvileg mert 5000es fordulat alatt ugysem közlekedem....
De rohadjon meg összeolajozta a gatyájával a fehér szőrmés kárpitot!
Te Brik, ha tudsz, készíttess má nekemis!
Szevasztok!Nekem egy 1997-es Aprilia RS 125-öm van, és csütörtökön eltörött benne a főtengelyenen lévő műanyag fogaskerék, amely az olajpumpán lévő, szintén műanyag fogaskereket széttörte!
Mind a kettő szarrá tört!
Ha valaki tudna nekem esetleg olyan indokot, hogy miért törtek szarrá, az lécci írjon!
Attól lehetett, hogyha gumitfüstöltem vele?
Üdv: Béci
Micsoda problémák ers! Én már készítem magamnak
azthittem h kamuzik Béci akko tényleg kész a weber hány le most kb?
nemtalalok 1 lemezt sem. akkor a másik vinyómon van rajta de az meg nincs a képbe mert csak 1 iso csati van az uj alaplapomon :(
Nemte voltál ma füreden? Valaki integettett gixxerről, fekete bőrfelső, farmer, pirosgixer
Igen a Béla megcsinálta meg kész a dupla weber karbi is úgy meg keresztbe kettesben h besírsz!
Holnap mehetünk behajtani