Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uhh keresnem kell mert formattáltam valami cd-n nézek minnyá pár perc

F12-ről tegyél már fel képet
Zsolti ne köpjé má be! tök jó tenni a hulyét :(
gyere msn-re
Joe kész a szivató?
és utána hálálsak az emberek, szép dolog ez az életmentősdi
miért ne akarjam? valami kalus gyerek vagy mi? bunozö?
nah most komolyan ki az ha már igy dobáloztok a nevével
Ne akard megismerni :D

Nem egyet... :)
ki az a dede?

dadis te vagy az életmentő? háyn puncit mentettél már kiM?
Miért nem megyünk hétköznap?
Sztem már senkinek nincs iskola mindenki ráér és sztem kevesebben is vannak. Nekem a 21 szombat nem okés mert Pénteken egy alkoholmámoros buliba vagyok hivatalos és én á nem ülök másnap a motorra mert k.o-n leszek

28. jobb nekem ha már szombat
én nemvédem Tyt-et de bazz télen senki nemugatta le hogy fejezze be a hengerével kapcsolatos témát...
legalább örültünk hogy van vmi mozgás a hóba, és olvasgattuk a tanulságokat...

Most idejön valaki azt beszól neki gecikeményen
én aztmondom töltse ki az adatlapját ha van valakiről véleménye és azt egy nyilvános fórumon adja ki magából...
PL utálom azt is hogy a Tv be kiretusálják a fejüket a sok köcsögnek...
Joci mindjárt hozzászól hogy a puncijukat is
Eddig akik jönnek 21.-én Kakucsra Rocky Én Unreal és 07 rs, aki még jön szoljon mert írom a listát, aki meg nem jön el és ideírtam a nevét, az következő találkózásnál hoz egy hengert
A rádőlés meg a szél biztos h nagyon nagyon sokat számít!
Én ponnt a Zsolin vettem észre h 200 felett határozottabban gyorsul ha koppra befekszem meg egyébként teljesen más élmény h az álladtól 30 cm-re 16000 fordulaton dolgozik a kazán és 230-nál ellövöd neki az 5.et ÁÁÁ kurvaélet imádom
áttételtől függ mennyit megy, illetve karburálástól, kilótól, mennyire vagy rádölve a tankra,szélviszonyok sorolhatnám még...
rohadtul nem vágom,hogy jönnek fel ezek a nevek,full alaptalanul, a srác világosan odaírta az egyik hozzászólás végére,hogy :adam , és pont nem kell itt mindekit ismerni, ez egy fórum, az szól be aki regel
Beszarás ami ma itt mennt végigolvastam az egészet nagyon nagy.
Részben van igaza a gyereknek aki Tytnek ugatott egy-két dologban de nem részletezném.

Ebben a Tyt-nek a gyere ki a hóra stílusában azt bírom h addigg fogja mondogatni h egyszer összejön egy ilyen találkozó elindul a gyerek felé az előránt egy gázpisztolyt és úgy mellbe kúrja h be fog sz.rni.... utána meg még jól meg is rugdossák.
Tyt ez a 21. század én pl egy gáz-spray nélkül ki sem lépek az utcára! A barátaim közül kevésnek nincs a kesztyűtartóban gázpisztoly elvégre soha nem tudhatod mikor akarnak kirángatni az autódból. Tompfa, gumibot nekem is van az autóban könyöklőben szintén gáz-spray soha nem lehet tudni

És ez még mindig jobb mintha jól megszurkálnak és otthagynak az utca közepén!
Csupán egy kicsit ésszerűen kell belegondoloni a dolgokba,ki a faszt érdekel hogy pont te (Tyt)mit csinál a motorjával, elég sokmindenkit ismerek ebből a topicból személyesen mindegyiknek meg van a maga dolga amivel foglalkozzon, és egyikőjük se olyan hogy név nélkül írogasson,pláne ilyeneket hogy veled foglalkozik, de igaza van Dávidnak meg Csonginak is, volt igazság a fiata ember szavaiban, ha tetszik neked ha nem.
ezt nem vágom én sem h elmond valaki egy véleményt és akkor név cím tajszám. mi itt vagyunk egy ideje az ok. de valaki idejön 1 napot ugatni, nem értem mindenk tölstön ki mindent...
én pl pont leszarnám.
Konkrétan én foglak pofán baszni, ha Lórira mersz gondolni. Amúgymeg mitérdekel, hogy ki ő? Névvel, névtelenűl is igaza van. Mérmondod, hogy kell róla kép? Buzi vagy?
lóri tényleg nem vállalja az arcát, ennek elenére qrvára lehet tudni h hol lehet megtalálni!
egyébként meg mi számít arc vállalásnak? mert itt az emberek 70%-áról nincs fent pofás kép, van 1 kép a motorjáról azt csá! dedét aztán qrva nehéz megtalálni a műhelyében, lórit meg egy bro hétvégén. nem értem mi ebben a nem arc vállalás? mindenkinek valami üldőzési mániája van ettől a 3 személytől?:DD
egyébként meg nem ők voltak, én nem vágom ki de nem ők.
most sajna mennem kell. majd áruljátok el ki volt a könyv végén az álruhás tettes
"valaki akinek nagy a szája, de se a nevét, se az arcát nem vállalja, és túl gyáva ahhoz hogy élőben ugasson be. "

és ez eléggé igaz Lórira is meg Mr2t-re is, még ha egyikőjük sem az ádám figura.
ez aztán meggyőző volt. akkor most már el is hiszem

lényegében nem változtat a dolgon, valaki akinek nagy a szája, de se a nevét, se az arcát nem vállalja, és túl gyáva ahhoz hogy élőben ugasson be. ENNYI
mondani én is tudom hogy nem ő...
Hát ha van egy kis esze, senkinek nem fedi fel hogy ő az vagy sem.
mindegy, igazából nem érdekel, nyilvánvaló a stílusból hogy valaki abból a bagázsból, annyira egyértelmű volt.
És nem is Lóri abban is biztos lehetsz