Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megtörtént
JAMAL!
Ha van MSN-ed akkor lécci vegyél fel, mert beszélni szeretnék veled!
Köszy szépen: Tóth Béla

a címem: beciby@citromail.hu
Szóval nem csak velem fordult elő ilyen, hogy eltörtek a fogaskerekek!
Fasza!
Mit kellet cserélned?
És mennyibe került?
neked még olyan elválasztós a széle?mert ha igen,figyelj arra hogyha ledöntöd megfog csuszni,de csak azért mondom hogy ne ijedj meg
Hmm akkor már jobb a helyzet
Ha sikerül rávennem valakit hogy jöjjön velem, és a szüleimet is hogy engedjenek el, akkor ott leszek Majd írok hogy mi lesz...
Egyébként a gyári gumikat meddig lehet biztonságosan dönteni? Nem nagyon mertem még próbálgatni közúton
és neked gyári rendszer van alatta?köszi am
-abban*, tudok ám írni
A legtöbb 170 volt, de abban az lejtőn volt
165-öt tud. 155ig megy rendesne, utána már lassabban megy a számláló.
nekem akkor történt ugyanez amikor még balfasz voltam és 3. sebesség után nem a 4-et találtam meg hanem egy köztes lukat, felpörgött a motor kb 12 000-es fordulatra és elszállt a hűtés meg az olajpumpa is ami szerencsére kivolt kötve meg elkezdett rázni mert a kiegyensúlyozó tengely sem volt kapcsolatban a főtengővel...szóval törtek a fogaskerekek
07Rs125 mennyit megy végre az rs,?
Unreal, kakucsra felengednek bőrruha nélkül. Volt egy csávó pl aki szabadidőgatya sportcipőben nyomta. Szóval gyere nyugodtan.
Lóri, írtam mailt, csak nem megy el valamiért...
robka gyere msnre
Igen, és eléggé fel is voltam dobódva, de egyelőre még semmi nem mutatkozik... Még csak a szándék sem
pedig nagy tervekről lehetett olvasni,hogy egyszerre két pálya lesz, nagyobb, kisebb, nemzetközi rendezvény stb stb...
Őőő semmi konkrétat még... Anno a cégünk tárgyalt az ötletgazdákkal, hogy mi csináljuk a földmunkákat, de nem tudom mi lett velük.... Mindenesetre még semmi mozgolódás

Hmm nem is rossz ötlet... eladok ezt-azt a ziziből... mondjuk a blokkot kinek tűnne az fel
add el a ZZR-ről a két tükröt és már meg is van a bőrruha másik fele:D
tudsz valamit a bajai pályáról?úgyhallottam már megvannak a vállalkozók...
Hmm, én éppen elsírtam a bánatom hogy mennék, de nincs teljes bőrcuccom, tehát kirugdosnak a pályáról úgy hogy a lábam sem éri a földet... És mivel most egy fityingem sincs, asszem csak a következő ilyen napra tudok elmenni Hengert meg majd adok neked... egy PVC henger megfelel?
Az már nagyon messze van
ám majd egyszer nézz le kecsóra, jó pálya és nincsenek sokan
vagy vegyem le az elsőt és álljak az hátsóra
Itt láthatjátok idomzat n élkül és végén az idomzattal. Amugy jövőhéten itthon lesz mindakettő és akkor fel lesz öltöztetve a kis nudista
ez hülyeség,ha már hozzányul az ember,akkor fixet kel odatenni
Amugy a lábtartoddal tudod mit kezdj? Reszeld le az egynegyedét a gecibe