Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy is csak olyannak adnám akiről megbizonyosodtam hogy gondját viseli, ha már elhoztam a kereskedésből, akkor már felelőséggel tartozok neki... meg az értelmi szintje miatt is...
télleg adsz mindent hozzá? Kajak kéne ez a dög, bár anyámék lefejeznének...
Volt itthon jópár hörim, mind kegyetlen groteszk halált halt sajna (nem miattam!), a nyulaim buzik voltak aztán ellettek adva tenyésznyúlnak, a macskáim felszívódtak mint a kámfor... de szeretem az állatokat :D
bocs :D bárcsak úgy lenne minden ahogy mondod :)
ja meg a mecseki motorosbalesetet srác képei is onnan kerültek bele az összes híradásba.
De postán nem tudom föladni
amikor a rendőrök álítólag megerőszakolták a Zsanettet akkor is a csaj iwiw-es képeit tették be a bulvár újságok a cikkeikhez. Semmi értelme nem volt kikockázni a csaj arcát. 3 klikkeléssel meg lehetett nézni hogy kit takar a cenzúra.
Adnék mindent hozzá
Amúgy röhögni lehet rajta...
a szikla egyik oldala a biztonságos helye, oda menekül a szikla másik oldaláról ha megilyed
Még csak egyszer találkoztak rövid ideig, nyuszi megszimatolta, malac szivrohamot kapott
Z3 MSN!
hallod viccen kívül engem érdekelne ez a zeller nevű sátánfajzat, legalább minden este jól szétröhögném rajta az agyam. Csak van pár probléma, h hogy jut le, hol tartom, mivel etetem, stb :DD
ne basugasd már tuning. nem mindenkinek vesz az apucija uj billenytűt.. igenis jó az
ugyan csöppet
Amúgy fasza, így nekem jobban tetszik, de tényleg bár nem direkt tört le, és elég sok erő kellett hozzá... ideges voltam egy csöppet...
fain kis nyuszi , de azé ne beszélj ilyen szívtelenul a malackáról
tényleg mit szólnak 1máshoz?
könnyített
egyedi a space billentyűd
írt emailt a nyuszi?meg csatolta a képeket?
nah jah... fórum miatt, meg iwiw meg myvip miatt bukott le az 56-os villamost kisiklató banda is.... iwiw nagyon sok mindenre nagyon jó
Barátnőm megcsalt valakivel, de rajtakaptam
a mult
Az IWIW az egyik legveszélyesebb internettes portál, ami létezik. A szolgáltató állítólag nem más, mint a Nemzetbiztonsági Hivatal. A program nem más mint egy nyilvántartás. A legjobb fotók, amik az azonosítást megkönnyítik, pontos elérhetőség, iskolák, ismerősök, barátok. Ha kell keresni valakit, hát mindenhol megtalálják. Nincs menekvés. A rendőrségi nyilvántartással szemben ez folyamatosan újítódik. Ahogy egy változás történik az iwiw-es életében, máris korrigálja azt az adattárában. Szokásait leírja a fórumokban, politikai nézetei megjelennek itt is, ott is.

z3 a rutin meg az évek mi?
Aszalós Veronika született 1993. június. 8 Dunakeszin élő lakos. Nő nemű. Beszél magyarul, angolul. Egyedülállő Ez itt a big brother. Mi mindent látunk
khmm.... pina powa
IWIW POWA
tudom....
ennyi és kész...