Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a dojcse bedboy című száma jobb volt
van egy afféle para bennem, déltől Szervezeti vásárlói magatartás vizsga, 3tól Piackutatás vizsga, éljen!
mondjuk siófoknál aljább helyet a balaton mellett keresve sem lehet találni...
"és azt mondaná ez nem helyes"
3 óra múlva lépek 4 napra siófokra végre....
csak nem tudom hol a hűtőtáskám... h fogom a csirkémet levinni igy a partra
most elképzeltem ahogy bencce megy haza egy sötét sikátorban, megtámadják a sötét galerik, és már épp véresre fordulna a helyzet (természetesen bencce gyilkolna :) ), erre jön a felmentősereg: az Almafacsaró nagyember, a nikasziltörő vásárhelyi betyár, a Turbóizzító kajakészítő nagyiparos, illetve a sóderszállítóval érkező egyreokosabbakat mondó kisember aki törekszik. A hadsereg megmentené Benccét, majd végén megjelenne a Yamaha buzi erkölcscsőszünk is (z3), és azt mondaná ez nem helyes ;)))))))))
énis megvédenélek nyugi :)))
te se tapsikolj tyt, mintha nem mennék rögtön ugatni ha valahol vitába keveredsz:))) (főleg a cbr125ben:))
egyébként meg akárkit a "mag" ból kritika ér a fórumozókon belül is azért jön felmentősereg mindig....
ez kurvanagy volt ;)))

Nikasziltörő a nevem
még épp ép a hengerem
Ha mégegyszer új dugó kell nekem,
Elásom a fejem.
én téged is megvédenélek
Anyam mindenki annak a gyereknek a s.ggét nyalja? Bármikor szóbajön a neve 5 ember védi 10 körömmel.
Úgy h még nem is írkál ide
váááááááááá
Nekem ez a megoldás kurvára tetszik csak azt nem értem h az indexeket fogó fém hova van rögzítve nekem még fönt van a gyári rendszámtartó de égeti a kipu szóval le fogom szedni és ha megtudom h az indexek h vannak itt rögzítve akkor így csinálom hameg nem tom meg akkomeg eladó 2 hátso index
ez úgy van, hogy: kiverjük egymásnak, de semmi buzulás!
mito7gang! én a lórit fórumozni nem láttam kb 1 éve. miért nem akkor szóltál be neki? szerintem kettőtökre tartozott volna a dolgotok és nem a nagy nyilvánosságra. ez az én véleményem! de ha le akartad égetni, hogy nem ment olyan időt mint te, akkor meg hülye vagy. milyen lesz ha év végén úgy kikerül mint a csikket és orrpiszkálva a hónodalatt fog elfordulni minden hol? utánna meg leolt mindenki előtt, hogy 100 éve nem fejlődsz semmit, akármennyit motorozol
az lesz ám a happy end majd viszek zsepit
behalok rajtad
Nem is volt komoly a kérdés, az első tényleg a kipufogóra irányult.
hát szerintem valmailyen izzó van a hátsó lámpámba de azt most megnemmndom neked milyen
mindig nem mehet az embernek
Helló!
Mondj árakat légyszi!
A kérdést a hátsó lámpára értettem
bazz tuning manapsag nagyon jokat szolsz.. meg a vegen megkedvellek