Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A csicsázás árából jópárszor kimehetsz pályázni.
ahammm, kéne
Most pályaidiomot szeretnék felhajtani találtam már 65, 70 és 80 ezerért is
Ha még idén nem is de jövőre komolyabban rá kéne feküdjek a témára. Idén sztem párszor csak Kakucsot nézem meg Aztán télen visszavonulok a műhelybe és építem a vasat
Jó vétel én láttam már élőbe:) Haverom hirdeti
Elkezdesz pályázni?
Viszont ha meg nem így, akkor is kell kezdeni valamit azokkal a nyers csontfehér idomokkal......
Max televágom Rizla matricával
Bazzeg h ide mindig visszakanyarodok
Most azon gondolkozom h ha így megcsinálom akkor azzal meg megint nem merek majd veretni mert elnyalok akkor a szívem szakad meg
most magamat cáfolandó:

ha nagyobb kedvet érzel a pályázáshoz így, akkor nesze neki, csak pozitívan! :)
nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem ne ez legyen a legnagyobb bajod a pályázással kapcsolatban.
Tényleg über ászul néz ki a RIZLA+ replica, nekem is nagyon tetszik, meg ez az "ott van john hopkins" dolog is humoros meg minden, DE
- nem ettől leszel gyors
- milyen hülyén venné ki magát hogy "némmá ott van john hopkins, de milyen bénán megy :D )

Szóval a gyakorláson a lényeg, aztán ráérsz replikát faragni :) Én speciel hülyére röhögném magam ha valaki beállitana rossi replika motorral kikenve kifenve, azt motorozni meg nem tud vele :)))

EGyébként az elgondolásod jó, jól fog kinézni a motorod!
Na, uccu neki. Faszalesz így!
Akkor tényleg GSVR replikát csinálok Elképzelem h lehúzom Kakucsra azt az emberek figyeljé már itt a Hopkins

Kajak rákattantam a témára
Le lessz fényezve erre baba-kékre, matricakittet meg már találtam

Kis probléma h nekem kevesebb az idom
az fix hogy megfog hajolni már nekem is nagyon kicsit, elvan hajolva a bal alja a rendszámnak mégha a képen nemis látszik
ja jóvan bocs rosszul olvastam azthittem a tartót kérdezi mert a teljesen müanyag a rendszám az télleg alu
Hát elvileg aluból van a rendszám (gyakorlatilag is), nem azt mondom hogy folyóssá fog olvadni maga a rendszám, hanem hogy a keret elszublimál, a rendszámról leég a minta (magyarul a hatósági jelzés, EU szimbólum, minden ami azon az oldalon van, és ilyenkor a rendszám is meghajlik jó eséllyel (az alu.)
valami ilyesmire gondoltam:
vagy megvárom még Gozsit és megnézem hogy neki milyen van
Milyen műanyagról beszélsz te? HEEE? Max a keret :D
igen müanyagból
nebassz h az aluminiumot megolvassza a kipuff hője? v miből vannak ezek az eus renccámok? műhanyagbol?
én úgy gondoltam hogy feljebb tesszük tejesen amíg lehet a faridom alá ugyanis a bal index nemvolt felforrósódva oda már nem jut el a nagy hő szal ha feljebb lenne rakva akkor az úgy már okés lenne vagy nem?
megsúgom a fém keret faszt se ér, attól még szétolvad a rendszámod a gecibe.
Mondom, 2 centis távtartó, és meg van oldva. Áthelyezni sem hülyeség a rendszámtáblát, de egy sima fém keret lófaszt se fog érni neki....
remélem nem, egyébként majd csinálunk kisebb rendszámtartót ami sokkal feljebb lesz jah és fémből lesz majd nemlesz benne műanyag tartóban hanem odalesz majd csavarozva
1050 körül 997 el vittük tegnap a szerelő kipróbálta lett benne 999 egyébként meg aztmondta hogy húzzam már neki kicsit jobban mert nagyon nem akar menni ugyanis eddig 5 fölé sose húztam
ja, és gyorsan még mielőtt valami nyomorult idejönne fikázni hogy szarul van megtervezve az RS: nem sok országban van ilyen idióta bufli rendszám mint nálunk (a motorokon)!
hány km van eddig benne?
ha van 1 kis eszetek csináltok valamit ezzel a kipuffal. Egy két centis távtartóval kijjebb hozod a kipuffot, és nem égeti szét a rendszámtábládat. Ahogy nézem most még csak a tartó ment szét, hamarosan a rendszámodnak is annyi, aztán mehetsz az okmányirodába pénzt perkálni, meg sorban állni.
ma reggel mentem vele 50 kmert mondom kicsit megtépjük má a száját... dadogott rendesen 5500 6000 körül aztán meg olyan 7500 és 8000 nél utána már húzott rendesen, hazaérek benézek a dobba és olyan színű volt belül aza vékony cső mint a dob külseje ja meg utánna még 10 percig füstölt