Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fhhh.. de tréé vazzeee szegény gép
jah...taiwanon szokott lenni néha kisebb zápor féleség
okés épp tegnap jött haza szervízből szal majd hétvégén akarom megcsinálni képek alapján, várok még néhány napot ha nem bírsz csinálni majd akkor felveszlek msn-re és ott beszélünk
Járhozzá tankidom is! :)
Jó a 190-es gumi a motorodra! Nekemis volt fent RR-en 190-es d209 Gp. Amiket így árulnak érdemes megvenni utcara, vagy valami lassabb pályára, kakucs, kecskemét. Hringre már nem merném feltenni, vagyi attól függ mennyi van még az oldalán.. HA már nagyon kevés, akkor hamar elmelegszik, aztán akkor pafffffffffffffffffffffffff
elkelt tegnap
üdv!nagyi tom ígértem képeket de sajna felmondta a szolgalatot a fényképezőm,de hnap majd megprobalok képeket csinalni a rdszámról,v ha gondolod vegyél fel msnre.JociRS a kék RS eladó még?v megvan még?
nagyon helyes... van rá pénzed is, ugyh irány a pálya! nem kell ezzel várni, jönni fog ott minden magától.
Találtam hozzá komplett pályaidom szettet 65ezer. plussz még rádobok egy 10-est egy jó matricaszettre

Igazából kellett volna csináni egy Rizla GSV-r replikát csak eleve ott el van b.szv@ h piros-fekete a motor és piros maradna a tank
Ki b.zdmeg és jövök!
egyébként meg van rajta kopsjelző:)
jeleznek ezek ha már túl kopottak! megcsusszan többször akkor tudod h csere... csak modom pályaidom. oyan qrva olcsón kihozod a gixxerre!
Nagyjából a körülményeket le tudnád írni?
Le volt láncolva? Parkolóból?
Dögöljön meg mind ott ahol van! Nagyon remélem megkerül, épp állapotban!
úúúú az fasza gumi néztem a tieden.
neked is 190-es azt néztem.
kíváncsi lennék hogy kanyarodik az enyém ezzel a mérettel
Köszi szépen! Írtam nekik majd kiderül mi lesz! Kösz még 1x!
kár volt felköltözni BP-re
Baaaaaazzzzz ez nagyon szomorú
Eltolok majd az érdekedben egy-két telefont bár egy ilyen motort biztos h nem profik loptak el inkább gondolnék az indiánokra
nekem az a 209GP van az RR-en. Hétvégén Kakucson nem volt vele gond egyszer se. Szóval az olyan amatőr szinthez mint az enyém, ahoz jó.
Egyébként kérdezem a pályamenőket h ilyeneket érdemes még megvenni? Nem utcára hanem amatőr szinten pályázni
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! A mai nap folyamán ellopták a motorom Budapest XII. kerületből, ha esetleg valaki, valahol ráismer kérem értesítsen ezen a számon: 30/5490936. A motor adatai: Suzuki DR 250 S, 1996-os évjárat, rendszám:UFB-255, alvázszám: SJ45A102775, motorszám: J425102781, színe:lila-sárga-fehér,jelenleg supermoto kerekek voltak a motorban.
Én azon vagyok kiakadva h nem tudják használni az autót. Mondjuk sok férfi is elég barom.
Az megrendítő volt amikor suliól jöttem haza decemberben legnagyobb tél - 12 C csaj leszáll a vonatról beül az 1.3 Multijet dízel Pandába indít és padlógáz. Azthittem a szívem szakad meg! Komolyan az ilyen embert ott helyben kirángatni és jól megrúgdosni... És akkor sírnak h 100.000km van az autóban és motorgenerált kell csinálni. Szánalom bazzeg.
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=105794 vélemény? egyik jó barátom szertné elhozni a holnapi nap folyamán:)
Ezt a gumit ha jól tudom nem gyártják 130/70 méretben.... de még 140esben sem. Pedig fasza gumma lenne :s