Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szijasztok!
Aprilia RS 125öshöz keresek főtengelycsapágyat szimeringet és tömítés szettet! Tud vki segíteni abban h hol is tudnám ezeket beszerezni? Metr a neten nem annyira találtam! Előre is kösz!
Megkímélt állapot, hölgy tulajdonostól
Egyúttal akkor már rá is kérdezek, hogy van-e valami buktatója a teleszkópszimmering szerelésnek RS-nél? Most állok majd neki, először csinálom a típusnál..
ennek még az rsnél is szarabb szervízigényei lehetnek...
scootershop.unas.hu
TUNINGKIT CRISTOFOLINI RACING ´TCR´ 80CC minarelli

Visszalépés - TUNINGKIT CRISTOFOLINI RACING ´TCR´ 80CC minarelli


Nagyításhoz klikk a képre!
Termék ára Bolti ár: 214.167Ft + ÁFA (257.000Ft)
Internet ár (-4%): 205.600Ft + ÁFA (246.720Ft)
Cikkszám unas_212365
Termék kosárba helyezése
db Kosárba helyez (klikk a kosár ikonra)
Raktárkészlet 1 db
Tömeg 2 kg/db
Rövid leírás a termékről Tuningkit a Cristofonilitől.Az exkluzív High End Tuning Kit az extraosztályból tartalmaz egy hengreszettet és a hozzá tartozó főtengelyt.
A henger ránézésre meggyőz a teljesítményére vonatkozóan , az oriási fel és kiömlők mérete szinte mindent elárul, hogy nem egy átlagos hengerről beszélünk.
A blokkot természetessen a hengertalpnál marni kell!(hogy egyátalán beleférjen a helyére, tehát inkább bízzuk szakértőre az összeszerelés amennyiben épp ön nem az! : D)
Ezt a brutális teljesítményt átvinni a főtengelyre egyértelműen ott is egy speciális főtengelyről beszélünk amely egy 45mm hosszúlöketü főtengely egy 90mm-es hajtókarral és Wolfram centírbetétekkel.
A blokkban ezáltal a főtengelynél is marásra van szükség! A cristofolininek ez egy kis szériában gyártott terméke ezáltal a beszerzése is inkább egy "szerencsejáték"!
A megfelelő kipufogóval és alkatrészekkel 26Le áll a rendelkezésünkre a hátsó keréken!Ezáltal a legerőssebb kittek közé tartozik a piacon.
A termék tulajdonságai TCR-305
Kapcsolódó termékek
Dugattyú Polini Evolution , Minarelli / Piaggio / Peugeot Fekvőhengeres LC, d=47,6mm, Dugattyú Polini Evolution , Minarelli / Piaggio / Peugeot Fekvőhengeres LC, d=47,6mm,
16.920Ft + ÁFA (20.304Ft)
Húúú ez gyors volt!
Köszönöm!
www.nagyvas.hu.. pesten személyesen is átveheted a szajrét
Üdv néktek!


RS125-höz teleszkóp szimmeringeket hol lehetne Budapesten kapni, beszerezni?
Becsehelyen laknak unokatesómék. Ha járok arra, majd összefuthatunk. Üdv.
deh. nem, jó cimbora :) jó h említed 2hete nem voltunk sörözni majd ugorj le
gyere már fel msnre vagy már mész csicsikálni?
Na akkor te pont ezt keresed:D
csak nekem nemkell tuning robesz full gyári 50es kell csak
azt veszel amit akarsz :) bár ezzel is jól jártál volna de tök8 .... én runnert vennék akkor is :P
annyira nem kényes az SR ..... RS annál inkább az lesz :D
Ja, fater használta Balatonon boltba jároként, meg tesóm még nem vette meg az új motorját ezzel járt suliba, meg friss jogsival hajtottam egy fél évet:D
csak 5000 km van benne?
pedig nagyon szépmotor
Bocs de csak jelen pilalntaban ilyen van mert szegény pár éve félre van rakva:S:D Meg elég erős robogokhoz képest:)
találtam egy yamaha boostert boooooooster:D
azok kukába valók....
igen az
nemtom őszintén megmondva nemis hallotam még boosterről csak a plusban:D dobj már róla egykét képet
Ditech mi?
Yamaha MBK booster esetleg?:O
ez már most nemtetszik milenne ha én úgy árulnám a gépet hogy gumit füstölök vele? lehet elkerülnének a telefonok...